آذر ۲۰, ۱۳۹۶ کد خبر : 4571 اجتماعی استان‌ها پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبراول خبرهای مهم سیاسی عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
استاندار گیلان:

هدف ما جلب رضایت مردم است

استاندار گیلان، با تاکید بر لزوم توجه به مطالبات مردم، خاطرنشان کرد: هدف ما جلب رضایت مردم است. به گزارش جاهد خبر – منطقه گیلان، دکتر مصطفی سالاری در حاشیه

استاندار گیلان، با تاکید بر لزوم توجه به مطالبات مردم، خاطرنشان کرد: هدف ما جلب رضایت مردم است.
به گزارش جاهد خبر – منطقه گیلان، دکتر مصطفی سالاری در حاشیه بازدید از روستای ازبرم که با حضور معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، فرماندار شهرستان و سایر مدیران استانی و شهرستانی صورت پذیرفت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: طبق روال برنامه ریزی شده در قالب سفر دوروزه به شهرستان سیاهکل در خدمت مردم شریف این خطه هستیم.
وی با بیان اینکه در جریان این سفرهای شهرستانی علاوه بر بازدید میدانی از پروژه‌ها و اماکن مختلف شهرستان، در جمع مردم حاضر شده و پای صحبت‌شان می‌نشینیم، گفت: مطالبات و مشکلات شهرستان‌ها پیش از سفر به صورت کتبی در اختیار مدیران دستگاه‌های اجرایی قرار گرفته و مدیران با آگاهی و آمادگی در جمع مردم حضور می‌یابند و علاوه بر شنیدن صحبت‌ها و درد و دل‌های آنان از نزدیک پاسخگویشان خواهند بود.
استاندار گیلان اضافه کرد: برنامه سفرهای شهرستانی در قالب جلساتی همچون نشست با بخشداران، شهرداران، دهیاران و اعضای شورای شهر، نشست با اقشار، اصناف و نمایندگان فرهنگی – اجتماعی مردم و نشست با سرمایه‌گذاران در قالب کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید انجام می‌گیرد.
سالاری، با تاکید بر لزوم توجه به مطالبات مردم، خاطرنشان کرد: هدف ما جلب رضایت مردم است.
وی مردم را پشتوانه اصلی نظام و انقلاب دانست و تصریح کرد: تمام تلاش مجموعه مدیریتی استان قرار دادن قطار استان بر روی ریل توسعه است و ان شاءالله با کمک هم آن را محقق خواهیم کرد.
استاندار گیلان، همچنین در ادامه این سفر شهرستانی از روستای فشتال و تالاب زیبای این منطقه بازدید کرد.
این مقام مسئول، با اشاره به اینکه اجرای طرح الگویی روستای بدون بیکار تدبیر دولت یازدهم برای توانمندسازی روستاییان با استفاده از ظرفیت روستاها است، گفت: این طرح با همکاری معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم نهاد ریاست جمهوری، صندوق کارآفرینی امید و اداره کل روستایی و شوراهای استانداری ها و سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حال اجرا است.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر