بهمن ۲۴, ۱۳۹۶ کد خبر : 7075 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

استفاده از تجربیات پیشکسوتان سرمایه ارزشمندی برای ناجا است

استفاده از تجربیات پیشکسوتان سرمایه ارزشمندی برای ناجا است

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه بازنشستگان می‌توانند نقش مهمی در موفقیت ماموریت‌های پلیس داشته باشند،گفت: استفاده از تجربیات پیشکسوتان سرمایه ارزشمندی برای ناجا است. به گزارش جاهد

فرمانده انتظامی استان گیلان با اشاره به اینکه بازنشستگان می‌توانند نقش مهمی در موفقیت ماموریت‌های پلیس داشته باشند،گفت: استفاده از تجربیات پیشکسوتان سرمایه ارزشمندی برای ناجا است.

به گزارش جاهد خبر  منطقه گیلان،سردار محمدرضا اسحاقی در نشست هم اندیشی با بازنشستگان نیروی انتظامی در شهرستان رشت با بیان اینکه تجارب خدمتی بازنشستگان سرمایه ارزشمندی برای موفقیت‌های ناجا است،اظهار کرد: فلسفه وجودی بازنشستگان،حفظ فرهنگ خانواده بزرگ و صمیمی به نام ناجاست و باید ضمن استفاده از تجربه بازنشستگان،رفتار ما با آنها به گونه‌ای باشد که شان و منزلت آنها حفظ شود چرا که رسیدن به افتخار بازنشستگی در ناجا مانند مدال افتخار برای هر یک از کارکنان است.

وی با تاکید بر اینکه بازنشستگان می‌توانند به کمک تجربه سال‌ها خدمت راه درست را به نسل‌های جدیدتر نشان بدهند، خاطرنشان کرد:بازنشستگان می‌توانند با حضور جدی و مستمر در کارگاه‌های آموزشی تجربیات شان را به کارکنان انتقال بدهند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه بازنشستگان می‌توانند نقش مهمی در موفقیت ماموریت‌های پلیس داشته باشند،تصریح کرد:خدمت کارکنان نیروی انتظامی پس از بازنشستگی پایان نمی‌یابد، بلکه بازنشستگان این نیرو باید با استفاده از تجارب و آموخته‌های خود راهگشای مشکلات سازمان باشند.

وی با تاکید بر اینکه پیشکسوتان افتخاری برای ناجا محسوب می‌شوند،افزود:عزیزان پیشکسوت با استفاده از اندوخته‌های تجربی و با فکر و اندیشه خود می‌توانند در موفقیت‌های پلیس در زمینه‌های کشف جرایم، فناوری، ارتقای فرهنگ و نظم و انضباط ترافیکی،ارتقاء امنیت و پیشگیری انتظامی و اجتماعی سهیم و ما را در انجام ماموریت‌ها یاری ببخشند.

سردار اسحاقی ترسیم کارگروه‌های تخصصی متشکل از پیشکسوتان ناجا در استان را یکی از برنامه‌های اجرایی پلیس استان دانست و افزود:امروز ناجا آماده‌تر از گذشته برای اجرای مأموریت‌ها است و همواره از هرگونه همکاری پیشکسوتان در حوزه نظم و امنیت استقبال می‌نماید.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر