بهمن ۱۷, ۱۳۹۶ کد خبر : 6830 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس گزارش ویژه گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

اولویت اشتغالزایی روستایی برمحور گردشگری وکشاورزی باشد

اولویت اشتغالزایی روستایی برمحور گردشگری وکشاورزی باشد

به گزارش  جاهد خبر مصطفی سالاری عصر دوشنبه در آیین بهره برداری از ۱۵۲ کیلومتر بهسازی و آسفالت راه روستایی اظهار کرد: استانداری برای جایی تسهیلات قائل می شود که

به گزارش  جاهد خبر مصطفی سالاری عصر دوشنبه در آیین بهره برداری از ۱۵۲ کیلومتر بهسازی و آسفالت راه روستایی اظهار کرد: استانداری برای جایی تسهیلات قائل می شود که قابلیت ایجاد اشتغال پایدار برای مردم را داشته باشد.
وی افزود: جاده ملاسرای شفت از جمله انتظارات مردم این شهرستان از مسئولان است و برای انجام آن اعتباراتی تخصیص داده شده .
سالاری به پروژه سد لاسک به عنوان یکی از مطالبات چندین ساله مردم شهرستان شفت اشاره و تاکید کرد: در خصوص سد لاسک همه مسئولان مربوطه پیگیر هستند و در صورت رفع موانع مربوط به امور جنگلها کار این سد به زودی آغاز می شود.
استاندار یادآور شد: رییس سازمان محیط زیست در سفر اخیر خود به گیلان موافقت خود را با ساخت هر گونه سد در گیلان اعلام کرده است.
وی خاطر نشان کرد: به زودی برای ملاقات حضوری با مردم و شنیدن حرف ها و خواسته هایشان به همراه مسئولان و مدیران کل استان حاضر شده تا بخشی از مشکلات مردم مرتفع شود.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، در مراسمی با حضور محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه، استاندار گیلان و تنی چند از مدیران کل استان ، از ۱۵۲ کیلومتر بهسازی و اسفالت راه های روستایی گیلان با اعتبار بیش از ۲۶۰ میلیارد ریال بهره برداری شد .
صبح امروز نیز مراسم خانه دار شدن ۱۷۰۰ خانوار مددجوی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان گیلان نیز امروز با حضور نوبخت در سالن انتظام رشت برگزار شد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر