بهمن ۲۴, ۱۳۹۶ کد خبر : 7066 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
دبیر قرارگاه راهیان‌نور سپاه قدس گیلان خبر داد:

بازدید ۱۴ هزار دانش‌آموز گیلانی از مناطق عملیاتی

بازدید ۱۴ هزار دانش‌آموز گیلانی از مناطق عملیاتی

دبیر قرارگاه راهیان‌نور سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تا پایان سال جاری ۱۴ هزار دانش آموز گیلانی از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد،گفت:دانش‌آموزان از نواحی ۱۸ گانه سپاه و

دبیر قرارگاه راهیان‌نور سپاه قدس گیلان با بیان اینکه تا پایان سال جاری ۱۴ هزار دانش آموز گیلانی از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد،گفت:دانش‌آموزان از نواحی ۱۸ گانه سپاه و ۳۳ گانه آموزش و پرورش به مناطق عملیاتی اعزام میشوند.

سرهنگ علی رفاهتی در گفت‌و گو با  جاهد خبر  منطقه گیلان،با بیان اینکه از ابتدای مهر ماه سال جاری تاکنون ۷ هزار و ۱۲۲ دانش‌آموز گیلانی از مناطق عملیاتی شمال و جنوب بازدید کردند،اظهار کرد:این دانش‌آموز از پایه‌های تحصیلی دهم و یازدهم به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

وی با بیان اینکه تا پایان سال جاری ۱۴ هزار دانش آموز گیلانی از مناطق عملیاتی بازدید خواهند کرد،گفت:این دانش‌آموزان از نواحی ۱۸ گانه سپاه و ۳۳ گانه آموزش و پرورش به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

دبیر قرارگاه راهیان‌نور سپاه قدس گیلان اردوهای راهیان‌نور را فرصتی برای پیوند نسل‌های مختلف انقلاب است،تصریح کرد: انتقال این فرهنگ به نسل‌های آتی کشور و آشنای جوانان و نوجوانان با ایثارگری و رشادت‌های رزمندگان از جمله اهداف اصلی برگزاری این اردوها به شمار می‌رود.

رفاهتی در پایان با اشاره به حضور روحانیون همراه کاروان و راوی در کاروان‌ها خاطرنشان کرد:در کنار بازدید از مناطق عملیاتی جنوب برنامه های مختلف فرهنگی و آموزشی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر