بهمن ۲۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 6936 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس گزارش ویژه گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

بیانیه خانه مطبوعات گیلان به مناسبت ۲۲ بهمن

بیانیه خانه مطبوعات گیلان به مناسبت ۲۲ بهمن

خانه مطبوعات استان گیلان به مناسبت گرامیداشت سی ونهمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ بیانیه صادر کرد. به گزارش  جاهد خبر  منطقه

خانه مطبوعات استان گیلان به مناسبت گرامیداشت سی ونهمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره) در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ بیانیه صادر کرد.

به گزارش  جاهد خبر  منطقه گیلان،خانه مطبوعات استان گیلان به مناسبت گرامیداشت سی ونهمین فجر پیروزی انقلاب اسلامی ایران به رهبری امام خمینی(ره)در ۲۲ بهمن سال ۱۳۵۷ بیانیه صادر کرد و از عموم مردم انقلابی و ولایتمدار استان برای حضور پر شور و شعور در مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

در این بیانیه آمده است:

ماه بهمن یادآورد اتحاد، انسجام، یکدلی، یکرنگی، وحدت، ایثار و از خودگذشتگی انسان هایی است که سی و نه سال پیش با حضور بی نظیر و چشمگیرشان انقلاب اسلامی ایران را به ثمر نشاندند و این حضور و همراهی در طی تمام این سال ها ادامه و استمرار داشته و دارد.

امسال در شرایطی پیروزی انقلاب را جشن می گیریم که کشورمان در عرصه های مختلف علمی، اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و… دستاوردهای بزرگ و ارزشمندی را به واسطه همت و تلاش مضاعف فرد فرد ملت فهیم و قدرشناس کشورمان به دست آورده و آن را به نسل فعلی و نسل های آینده نیز منتقل کرده است.

دستاوردهای حساس و مهمی مثل دستاوردهای هسته ای و ماهواره ای که امروزه در سایه بصیرت و تدابیر حکیمانه رهبر فرزانه و تلاش های مجاهدان عرصه های مختلف، شکوفایی و بالندگی آن را به نظاره نشسته ایم.

در این برهه حساس که شیطنت ها و دشمنی های استکبار و در راس آنها آمریکای جنایتکار و صهیونیسم غاصب به اوج خود رسیده، گام های استوار و اتحاد و انسجام ملی اقشار مختلف مردم همچون گذشته با حضور پر شور و میلیونی در راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن نمایان خواهد شد و ضمن تجدید میثاق با آرمان های والای امام خمینی(ره) یاس و ناامیدی برای دشمنان اسلام را به ارمغان خواهد آورد.

از این رو جامعه مطبوعاتی و رسانه ای استان گیلان در سی ونهمین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی در راه توسعه و تداوم فرهنگ اسلامی با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اراده، اقتدار و وفاداری خود به انقلاب و آرمان های امام راحل را به نمایش خواهند گذاشت.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر