بهمن ۲, ۱۳۹۶ کد خبر : 6191 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان:

شهدای مدافع حرم الگوی تبعیت از ولایت هستند

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان شهدای مدافع حرم را الگوی تبعیت از ولایت دانست و گفت: در برابر شهدا همگان وظیفه سنگینی برعهده داریم. به گزارش جاهد خبر منطقه

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان شهدای مدافع حرم را الگوی تبعیت از ولایت دانست و گفت: در برابر شهدا همگان وظیفه سنگینی برعهده داریم.
به گزارش جاهد خبر منطقه گیلان، سرهنگ عباس بایرامی در مراسم رونمایی از تابلوی نقاشی دیجیتال شهیدان مدافع حرم «حامد کوچک‌زاده» و «محمد اتابه» در ستاد کنگره ۸هزار شهید گیلان شهدا را افتخار نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و تأکید کرد: باید قدر و منزلت شهدای ایران اسلامی را بدانیم، زیرا که رشادت‌ها و از خودگذشتگی‌های این عزیزان چشم جهانیان را خیره کرده است .
وی شهدای مدافع حرم را وارثان شهدای دفاع مقدس عنوان کرد و افزود:همانگونه که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران تاکید داشتند، انقلاب اسلامی ایران، فتح فلسطین را به دنبال دارد.
معاون هماهنگ کننده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه شهدای مدافع حرم احیا کننده اسلام ناب محمدی(ص)هستند،گفت: این شهدا برای احیای اسلام ناب محمدی (ص) در مقابل اشرافی‌گری ایستادند و جان عزیز خود را در این راه فدا کردند.
بایرامی با بیان اینکه هر فردی در جامعه در برابر حراست و حفاظت از خون شهدا مسئول است،گفت:تدوین خاطرات شهدا در قالب کتاب یا مستند از جمله مهمترین برنامه‌هایی است که باید مورد توجه ویژه قرار گیرد.
وی شهدای مدافع حرم را الگوی تبعیت از ولایت دانست و خاطرنشان کرد:در برابر شهدا همگان وظیفه سنگینی برعهده داریم.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر