بهمن ۱۵, ۱۳۹۶ کد خبر : 6750 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس فرهنگی گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
سردار رضاییان عنوان کرد:

لزوم پالایش فضای مجازی برای تبدیل تهدیدها به فرصت

لزوم پالایش فضای مجازی برای تبدیل تهدیدها به فرصت

رئیس پلیس امنیت عمومی کشور آسیب‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را جدی توصیف کرد و گفت: باید با پالایش چنین فضاهایی، تهدیدهای آن را به فرصت تبدیل کرد. به

رئیس پلیس امنیت عمومی کشور آسیب‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را جدی توصیف کرد و گفت: باید با پالایش چنین فضاهایی، تهدیدهای آن را به فرصت تبدیل کرد.

به گزارش  جاهد خبر  منطقه گیلان، سردار رضاییان در همایش تخصصی روسای کلانتری‌ها و پاسگاه‌های استان گیلان که با حضور مسئولان استانی در سالن اجتماعات شهداء ناجا برگزار شد، با بیان اینکه در نگرش سیستمی، کارکرد و نتیجه از اهمیت یکسانی برخوردار هستند، اظهار کرد: تلاش برای خدمت‌رسانی به شهروندان و امنیت‌بخشی به جامعه نباید در هیچ شرایطی متوقف شود.

وی با اشاره به اینکه امروز مقام معظم رهبری، روسای قوه و همه مسئولان از عملکرد نیروی انتظامی رضایت دارند، تصریح کرد: پلیس سرباز ولایت است.

رئیس پلیس امنیت عمومی کشور با تاکید بر اینکه دشمنان قسم خورده جمهوری اسلامی به دنبال ضربه زدن به نظام اسلامی هستند، خاطرنشان کرد: همه تیرهای استکبار و صهیونیست برای خدشه‌دار کردن اعتبار نظام مقدس جمهوری اسلامی به سنگ خورده است.

سردار رضاییان آسیب‌های فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی را جدی توصیف کرد و افزود: باید با پالایش چنین فضاهایی، تهدیدهای آن را به فرصت تبدیل کرد.

این مقام انتظامی حفظ ارزش‌ها را یک مسئولیت اساسی برای نیروی انتظامی برشمرد و اضافه کرد: پلیس با تمام توان و با تمام ظرفیت برای دفاع از ارزش های اسلامی در صحنه ظاهر می شود.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر