بهمن ۳۰, ۱۳۹۶ کد خبر : 7221 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس گزارش ویژه گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
حسنی:

وزیر اقتصاد با عامل روانی افزایش نرخ ارز مقابله کند

وزیر اقتصاد با عامل روانی افزایش نرخ ارز مقابله کند

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از وزیر اقتصاد خواست که برای مقابله با عامل روانی در افزایش نرخ ارز اقدامی انجام دهد. به گزارش جاهد خبر محمد صادق

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی از وزیر اقتصاد خواست که برای مقابله با عامل روانی در افزایش نرخ ارز اقدامی انجام دهد.

به گزارش جاهد خبر محمد صادق حسنی در تذکر شفاهی خود در صحن علنی مجلس به وزیر اقتصاد،‌اظهار کرد:این روزها درباره ارز در هر جایی سخن گفته می‌شود.دلایل متفاوتی برای افزایش نرخ ارز وجود دارد که یک عامل، عامل روانی است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه افزایش نرخ ارز مشکلات عدیده ایجاد کرده است،تصریح کرد:وزیر اقتصاد و بانک مرکزی باید برای مقابله با این عامل روانی اقدام کنند.دریافتی ارز ما از پرداختی آن بیشتر بوده و طراز ما مثبت است، از این بابت مشکلی نداریم. من از وزیر اقتصاد خواهش می‌کنم به این موضوع ورود کرده و اظهارنظر کند تا مردم ببینند وزیر برای مقابله با افزایش نرخ ارز اقدامی انجام می‌دهد.

نماینده مردم رشت در مجلس با بیان اینکه ۲۸ روستا در شهر رشت در حوزه منطقه آزاد انزلی هستند،خاطرنشان کرد: فشارهای زیادی به این روستاها وارد می‌شود و مردم گله‌مندند و هیچکس هم پاسخی نمی‌دهد.باید عوارض دریافتی مشخص شود.بر چه اساسی از مردم عوارض دریافت می‌کنند ولی خدماتی به آنها نمی‌دهند؟

حسنی در پایان سانحه سقوط هواپیمای تهران ـ یاسوج را تسلیت گفت.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر