بهمن ۲۵, ۱۳۹۶ کد خبر : 7104 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

گشت‌های نظارتی از واحدهای صنفی در استان گیلان تشدید می‌شود

گشت‌های نظارتی از واحدهای صنفی در استان گیلان تشدید می‌شود

رئیس اتاق اصناف استان گیلان با بیان اینکه ۱۱۰ هزار واحد صنفی در استان گیلان مورد بازرسی گشت نظارتی قرار گرفته است گفت: گشت‌های نظارتی از واحدهای صنفی در استان

رئیس اتاق اصناف استان گیلان با بیان اینکه ۱۱۰ هزار واحد صنفی در استان گیلان مورد بازرسی گشت نظارتی قرار گرفته است گفت: گشت‌های نظارتی از واحدهای صنفی در استان گیلان تشدید می‌شود.

به گزارش خبرگزاری جاهد خبر  جلال‌الدین محمد شکریه ظهر امروز در نشست خبری در رشت اظهار داشت: اتاق اصناف گیلان به‌منظور حفظ تعادل بازار اقدامات نظارتی را به‌طور ویژه در استان گیلان دنبال می‌کند.

رئیس اتاق اصناف استان گیلان با اشاره به اینکه با توجه به فرا رسیدن ایام پایانی سال اقدامات نظارتی این نهاد با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان افزایش می‌یابد افزود: ۲۱ طرح نظارتی از ۵۰ گروه کالایی و خدماتی در استان گیلان اجرا می‌شود.

شکریه با بیان اینکه این طرح از سوی اتاق اصناف با همکاری سازمان صنعت، معدن و تجارت و تعزیرات حکومتی گیلان از ۷ بهمن ماه در استان گیلان آغاز و تا پایان اسفند ماه ادامه دارد گفت: کشیک‌های نظارتی از اول اسفند ماه تا پایان فروردین در تمامی روزهای تعطیل و ساعات غیرکاری در استان فعالیت می‌کنند.

وی از اجرای گشت‌های مشترک با همکاری تعزیرات حکومتی، دامپزشکی، سازمان صنعت، معدن و تجارت، بهداشت و درمان، استاندارد و اتحادیه‌های صنفی استان گیلان تا پایان فروردین ماه سال آینده خبر داد و بیان کرد: نظارت‌ها و بازرسی‌ها از اصناف در ایام پایانی سال در استان گیلان تشدید می‌شود.

نائب رئیس اتاق اصناف کشور با اشاره به اینکه نظارت نمایشگاه‌ها و فروش‌های فوق‌العاده مستقر در استان گیلان به طور ویژه انجام می‌شود اظهار داشت: گزارشات مردمی مبنی بر تخلفات صنفی به‌طور ویژه در استان گیلان بررسی و پیگیری می‌شود.

رئیس اتاق اصناف استان گیلان از برپایی نمایشگاه بهاره در رشت خبر داد و با تاکید بر اینکه این نمایشگاه از ۱۷ تا ۲۱ اسفند ماه در رشت برپا می‌شود اعلام کرد: نمایشگاه بهاره امسال در شهرهای لاهیجان، بندرانزلی، تالش و رضوانشهر نیز برپا می‌شود.

شکریه با تاکید بر اینکه شهرهای فومن و آستارا به‌منظور برگزاری نمایشگاه بهاره در حال مذاکره تعیین مکان هستند خاطرنشان کرد: تاکنون ۱۱۰ هزار واحد صنفی در استان گیلان مورد بازرسی گشت نظارتی قرار گرفته است.

 

 

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر