اسفند ۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 7279 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
• معاون عمرانی فرمانداری رشت خبرداد:

تخصیص و جذب اعتبار ۱۵ میلیاردی برای ساماندهی پسماند سراوان

تخصیص و جذب اعتبار ۱۵ میلیاردی برای ساماندهی پسماند سراوان

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رشت با اشاره به تخصیص و جذب ۱۵ میلیارد تومان اعتبار جهت ساماندهی پسماند سراوان توسط شهرداری رشت، گفت: انتظار می‌رود تسریعا برنامه‌های بهسازی

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رشت با اشاره به تخصیص و جذب ۱۵ میلیارد تومان اعتبار جهت ساماندهی پسماند سراوان توسط شهرداری رشت، گفت: انتظار می‌رود تسریعا برنامه‌های بهسازی و سازماندهی سایت مذکور نیز به صورت کامل اجرایی شود.

به گزارش جاهد خبر منطقه گیلان، منا ابروفراخ در جلسه کمیته مدیریت پسماند شهرستان رشت اظهار کرد: مقوله پسماند تا تحقق و ساماندهی کامل سایت سراوان به عنوان اصلی‌ترین موضوع شهرستان در دستورکار قراردارد.

وی با بیان اینکه حل مشکلات زباله سراوان بستگی به اقدامات و تعهدات انجام شده از سوی دستگاه‌های ذیربط دارد، گفت: مردم منطقه سراوان در راستای مشکلات عدیده این سایت زباله فشار زیادی را متحمل شده‌اند.

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرمانداری رشت با اشاره به تخصیص و جذب ۱۵ میلیارد تومان اعتبار جهت ساماندهی پسماند سراوان توسط شهرداری رشت، عنوان کرد: این اعتبار از محل اعتبارات اسناد خزانه اسلامی توسط شهرداری به طور کامل جذب شده است که ضمن تسریع در اجرای کامل پروژه‌های پیش بینی شده انتظار می‌رود تسریعا برنامه‌های بهسازی و سازماندهی سایت مذکور نیز به صورت کامل اجرایی شود.

وی با اشاره به خرید دستگاه‌های لازم از جمله لودر و بیل زنجیری و دستگاه زباله کوب گفت: این دستگاه‌ها جهت سایت خریداری و انتقال آن به سایت روندساماندهی سایت را نیز بهبود می‌بخشد.

ابروفراخ تصریح کرد: با پیگیری‌های به عمل آمده سعی شده پروژه توسعه شبکه آبرسانی روستای سراوان که در اسفند امسال جهت رفاه حال مردم منطقه به اتمام برسد.

وی با تاکید به موضوع پایش و کنترل سایت زباله سروان ادامه داد: شن ریزی و سمپاشی مداوم سایت همانند روال گذشته با جدیت در حال انجام و پیگیری است.

معاون عمرانی فرماندار رشت در رابطه به احداث حوضچه آرامش در محل سایت اشاره کرد و گفت: زمین جهت احدات تصفیه خانه شیرابه توسط منابع طبیعی به طور جدی در حال پیگیری باشد.

وی ادامه داد ظرف هفته آتی جلسات ویژه در خصوص پیگیری اجرای نیروگاه زباله سوز رشت نیز به صورت مستمربرگزار می‌گردد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر