اسفند ۲۱, ۱۳۹۶ کد خبر : 7906 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان خبرداد:

تخفیف ۱۵ درصدی قیمت‌ها در نمایشگاه بهاره

تخفیف ۱۵ درصدی قیمت‌ها در نمایشگاه بهاره

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان گفت:کالاها در نمایشگاه‌های بهاره گیلان ۱۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود. به گزارش  جاهد خبر منطقه گیلان،فرهاد دلق‌پوش در جلسه ستاد اجرایی

رئیس سازمان صنعت،معدن و تجارت استان گیلان گفت:کالاها در نمایشگاه‌های بهاره گیلان ۱۵ درصد زیر قیمت بازار عرضه می‌شود.

به گزارش  جاهد خبر منطقه گیلان،فرهاد دلق‌پوش در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر گیلان که به ریاست استاندار این استان برگزار شد با اشاره به اینکه استان گیلان استانی گردشگری پذیر است گفت:باید در ایام پایانی سال توجه‌ ویژه‌ای به افزایش مصرف و نیازمندی‌های استان داشته باشیم با ورود مسافران و گردشگران نوروزی اقدامات لازم برای کنترل بازار داشته باشیم.

وی با اشاره به لزوم آمادگی بیشتر در ایام نوروز ادامه داد:استان گیلان از توانمندی مطلوبی در حوزه بازرگانی برخوردار است و برای کنترل کامل اوضاع،نظارت و بازرسی همکاران ما بر واحدهای صنفی استان در این ایام  تشدید می‌شود.

دلق پوش اضافه کرد:ما با برپایی نمایشگاه‌های بهاره در مرکز استان و سایر شهرستان ها قیمت کالاها را تا ۱۵ درصد کاهش داده‌ایم و همچنین در راستای تنظیم بازار میوه شب عید در جایگاه‌های مختلف به عرضه سیب و پرتقال می‌پردازیم.

وی با تاکید بر اینکه برگزاری جلسات تنظیم بازار در شهرستان‌های استان گیلان نیز به‌طور منظم دنبال می‌شود،تصریح کرد: راه‌اندازی فروش فوق‌العاده و جشنواره های فروش در شهرستان‌هایی که در آن نمایشگاه بهاره برپا نمی‌شود، از جمله اقداماتی است که به‌منظور تنظیم بازار شب عید در دستور کار است.

وی درباره بازه زمانی اجرای این طرح گفت:طرح نظارتی ما از ۷بهمن تا پایان فروردین ماه با هدف ایجاد آرامش روانی در استان اجرا می‌شود و شهروندان می‌توانند هرگونه تخلف صنفی را از طریق شماره تماس ۱۲۴به‌طور شبانه‌روزی به سازمان صنعت، معدن و تجارت استان اطلاع دهند.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر