فروردین ۲۶, ۱۳۹۷ کد خبر : 8840 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

اعلام آمادگی مجلس برای قانون‌گذاری و نظارت بیشتر برای حمایت از کالای ایرانی

اعلام آمادگی مجلس برای قانون‌گذاری و نظارت بیشتر برای حمایت از کالای ایرانی

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی به اعلام آمادگی مجلس برای قانون‌گذاری و نظارت بیشتر آن در جهت حمایت از کالای ایرانی تأکید کرد و گفت: باید با مدیرانی

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی به اعلام آمادگی مجلس برای قانون‌گذاری و نظارت بیشتر آن در جهت حمایت از کالای ایرانی تأکید کرد و گفت: باید با مدیرانی که اهتمام به خرید کالای ایرانی ندارند برخورد شود.

حسن خسته بند امروز در گفت‌وگو با  جاهد خبر در رشت با بیان اینکه تحقق شعار سال مدیرانی متعهد و متخصص را می‌طلبد اظهار کرد: همه آحاد ملت باید در مصرف کالای ایرانی تعصب داشته باشند و مدیران در رأس آن قرار دارند.

وی با تأکید بر اینکه باید با مدیرانی که اهتمام به خرید کالای ایرانی ندارند برخورد کرد بیان کرد: می‌طلبد اصحاب رسانه و جراید بررسی‌هایی از مصرف کالایی ایرانی توسط مسئولین گزارش‌هایی را تهیه کنند و به سمع و نظر همگان برسانند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید مشخص شود چند درصد از کالای مصرفی مسئولان از محصولات ایرانی است افزود: باید مشخص شود که در سال‌هایی که مزین به نام اقتصادی و حمایت از کالا و سرمایه ایرانی بوده مدیران و مسئولان چند درصد از مصرف کالای خارجی را در سبد مصرف خود کاهش داده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تأکید بر اینکه همه نیازهای روزمره و غیر روزمره مردم و مسئولان ایرانی باید از کالای داخلی تأمین شود تصریح کرد: مصرف کالای داخلی باید از خود مسئولین شروع شود و یقیناً این نوع فرهنگ‌سازی چاره‌ساز و مؤثر خواهد بود.

خسته با تأکید بر اینکه باید بازخورد فرمایش رهبر معظم انقلاب در مدیران و مسئولان خود را نشان دهد گفت: مجلس شورای اسلامی یقیناً در راستای مصرف و حمایت از کالای ایرانی کمیسیون ویژه‌ای را تشکیل خواهد داد و در جهت قانون‌گذاری‌ها و نظارت بیشتر بر اجرای آن فعالانه‌تر عمل می‌کند.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر