فروردین ۲۶, ۱۳۹۷ کد خبر : 8843 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

باید برای خدمت همدلانه از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم

باید برای خدمت همدلانه از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر اینکه باید برای خدمت به مردم همدلانه از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم، گفت: با توجه به وضعیت ویژه آب شهرستان رشت،باید بدون اینکه باعث

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر اینکه باید برای خدمت به مردم همدلانه از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم، گفت: با توجه به وضعیت ویژه آب شهرستان رشت،باید بدون اینکه باعث نگرانی کشاورزان شویم، منابع را مدیریت کنیم.

به گزارش جاهد خبر منطقه گیلان،سیدمحمد احمدی در جلسه کمیته آب کشاورزی که با حضور نمایندگان و مدیرکل آب منطقه‌ای در فرمانداری رشت برگزارشد، اظهار کرد:برای حل مشکل آب حوزه تداخلی و تدافعی نداشته باشیم زیرا هدف همه ما کمک به کشاورزان است، مسئولین آب منطقه‌ای در بخش مرکزی و شهرستان باید تعامل بیشتری با بخشداران داشته باشند.

فرماندار شهرستان رشت با تاکید بر اینکه باید برای خدمت به مردم همدلانه از همه ظرفیت‌ها استفاده کنیم،افزود:همه ما باید یکصدا باشیم زیرا چندصدایی موجب دلهره و تشویش مردم می‌شود.

وی دهیاران را ظرفیت مناسبی برای حل موانع و مشکلات کشاورزان دانست و ادامه داد:با توجه به ذخیره پشت سد و ورودی آب، باید مراقب منابع موجود باشیم.

احمدی با اشاره به کمیته استانی آب که در سد منجیل برگزار می‌شود،تصریح کرد:باید الان تعامل بیستری داشته باشیم تا بتوانیم به کشاورزان کمک کنیم.

وی اضافه کرد:با توجه به وضعیت ویژه آب شهرستان رشت، باید بدون اینکه باعث نگرانی کشاورزان شویم،منابع را مدیریت کنیم.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر