فروردین ۲۶, ۱۳۹۷ کد خبر : 8825 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
باباشپور خبر داد:

بیش از چهار هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی آستارا در سال گذشته

بیش از چهار هزار مورد بازرسی از واحدهای صنفی آستارا در سال گذشته

رئیس اتاق اصناف بندر مرزی آستارا گفت : در سال ۱۳۹۶ بالغ بر چهار هزار و ۲۹۹ مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان انجام شده است. عارف باباشپور در گفت

رئیس اتاق اصناف بندر مرزی آستارا گفت : در سال ۱۳۹۶ بالغ بر چهار هزار و ۲۹۹ مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان انجام شده است.

عارف باباشپور در گفت و گو با جاهد خبر – منطقه گیلان ، اظهار کرد : در راستای نظارت و کنترل بازار ، طی یک سال گذشته بالغ بر چهار هزار و ۲۹۹ مورد بازرسی از واحدهای صنفی شهرستان انجام شده است.

وی ادامه داد : در پی این بازرسی ها ، ۲۹۴ مورد تخلف مشاهده و متخلفین پس از تنظیم پرونده به تعزیرات حکومتی شهرستان معرفی شدند.

باباشپور با بیان اینکه این موارد توسط بازرسان واحد بازرسی اتاق اصناف شهرستان آستارا شناسایی شدند ، خاطر نشان کرد : مبلغی معادل ۳۳۱ میلیون ریال ارزش پرونده های تشکیل شده و ارسالی به تعزیرات می باشد.

وی با بیان اینکه تعداد اتحادیه زیر مجموعه اتاق اصناف شهرستان ۱۸ اتحادیه می باشد ، تصریح کرد : بالغ بر ۵ هزار و ۲۰۰ واحد صنفی با اخذ مجوز رسمی و پروانه کسب در سطح شهرستان نیز فعالیت می‌کنند.

رئیس اتاق اصناف بندر مرزی آستارا در ادامه از ثبت ۴۸ مورد گزارش تلفنی و حضوری مردمی در سال ۱۳۹۶ خبر داد و افزود : در سال مذکور ، تعداد ۳۴ مورد گشت‌ مشترک واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف شهرستان آستارا با همکاری بازرسان تعزیرات حکومتی ، شبکه بهداشت و درمان ، اداره صنعت ، معدن و تجارت، استاندارد و اماکن عمومی انجام شد.

وی در پایان اضافه کرد : شماره تلفن ۰۱۳۴۴۸۱۹۷۶۷ آماده دریافت هرگونه تخلف اقتصادی به بازرسان واحد بازرسی و نظارت اتاق اصناف این شهرستان می باشد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر