فروردین ۱۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 8440 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
خطیب جمعه رشت:

شعار سال جدید، بهترین فرصت برای تولیدکنندگان داخلی است

شعار سال جدید، بهترین فرصت برای تولیدکنندگان داخلی است

امام جمعه موقت رشت گفت: شعار سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب و حمایت از کالای ایرانی مطرح شده، بهترین فرصت را پیش روی تولیدکنندگان داخلی قرار داده

امام جمعه موقت رشت گفت: شعار سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب و حمایت از کالای ایرانی مطرح شده، بهترین فرصت را پیش روی تولیدکنندگان داخلی قرار داده است.

به گزارش خبرنگار  جاهد خبر حجت الاسلام یوسف صدیق عربانی در خطبه های نماز جمعه این هفته رشت افزود: تولید کنندگان باید از این فرصت استفاده کنند و با تولید کالای با کیفیت، اعتماد عمومی جامعه را به خود جلب نمایند.
وی ادامه داد: مقام معظم رهبری بهترین خدمت و کمک را در حق تولید کنندگان روا داشتند و اکنون، نوبت تولید کنندگان است که به این اعتماد، با حسن نیت پاسخ دهند.
امام جمعه موقت رشت در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به آتش سوزی های اخیر جنگل‌های گیلان، از گردشگران خواست در حفاظت از جنگل های استان به عنوان انفال عمومی، احساس مسئولیت بیشتری کنند.
حجت الاسلام صدیق عربانی اضافه کرد: متاسفانه به چشم دیده ام که گردشگران حرمت میزبانان و طبیعت زیبای گیلان را نگه نمی دارند و انبوه زباله را از پنجره ماشین خود به بیرون می اندازند؛ از آنان باید پرسید آیا شما در خانه خود هم چنین رفتاری دارید؟

 

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر