فروردین ۲۷, ۱۳۹۷ کد خبر : 8867 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیر درمان تامین اجتماعی گیلان خبر داد:

پرداخت بالغ بر ۸ میلیون صورتحساب در سال گذشته

پرداخت بالغ بر ۸ میلیون صورتحساب در سال گذشته

مدیردرمان تامین اجتماعی گیلان گفت:در سال گذشته بالغ بر به ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار نسخه و صورتحساب موسسات و مراکز درمانی طرف قرار داد با تامین اجتماعی گیلان توسط

مدیردرمان تامین اجتماعی گیلان گفت:در سال گذشته بالغ بر به ۸ میلیون و ۲۰۰ هزار نسخه و صورتحساب موسسات و مراکز درمانی طرف قرار داد با تامین اجتماعی گیلان توسط کارشناسان دفتر اسناد پزشکی رسیدگی و پرداخت شد.

به گزارش جاهد خبر  منطقه گیلان، دکتر محمد حسین شهدی نژاد اظهار کرد:در سال ۱۳۹۶ نزدیک به ۳۱۱میلیارد تومان به طرف های قرارداد با دفتر اسناد پزشکی استان گیلان پرداخت شد.

وی اظهار کرد:تا پایان سال ۹۶ نزدیک به ۲ هزار و ۱۰۰موسسه و مرکز درمانی با دفتر اسناد پزشکی استان گیلان طرف قرار داد بوده است که از این تعداد نزدیک به ۱۰۰ موسسه و مرکز درمانی در طول سال گذشته به مراکز طرف قرارداد استان افزوده شده اند.

مدیر درمان تامین اجتماعی استان گیلان تعداد بازرسی های انجام شده از موسسات و مراکز درمانی طرف قرارداد استان را بیش از۷ هزار و ۶۰۰ مورد بیان کرد و افزود:با تعدادی از موسسات و پزشکانی که ضوابط و مقرارت قانونی را رعایت نکرده بودند تذکر کتبی یا لغو قرار داد اعمال شد.

دکتر شهدی نژاد تعداد دفترچه بیماران خاص استان را که در سال ۱۳۹۶ صادر شد۱۹۷مورد عنوان کرد و افزود:بیماران خاص که شامل تالاسمی،دیالیزی و هموفیلی هستند ۱۰۰درصد هزینه درمانی آنان برحسب تعرفه دولتی توسط سازمان پرداخت می شود.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر