فروردین ۱۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 8433 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
مربی سپیدرود:

گام بلندی برای ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر برداشتیم

گام بلندی برای ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر برداشتیم

مربی سپیدرود گفت: با توجه به دوندگی بیش از حد بازکنان ما توانستیم کسب نتیجه کنیم و گام بلندی برای ثبات و ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر برداریم. به گزارش 

مربی سپیدرود گفت: با توجه به دوندگی بیش از حد بازکنان ما توانستیم کسب نتیجه کنیم و گام بلندی برای ثبات و ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر برداریم.

به گزارش  جاهد خبر  منطقه گیلان، امامی فر در نشست خبری بعد از بازی دو تیم سپیدرود رشت و پارس جنوبی جم بوشهر، کسب سه امتیاز را به بازیکنان تیم سپیدرود به خاطر جانفشانی شان در نیمه دوم تبریک گفت و اظهار کرد: این عیدی ما به هواداران است که همیشه حامی ما هستند و امروز هم سنگ تمام گذاشتند و خوشحال کردن آنان کمترین کاری بود که انجام دادیم.

مربی تیم سپیدرود رشت، با بیان اینکه در نیمه نخست بازی شرایط خوبی نداشتیم و میانه زمین در اختیار تیم حریف بود، تصریح کرد: پارس جنوبی جم چند موقعیت گلزنی داشت و این برای ما مشکل ساز شده بود، اما در نیمه دوم با توجه به تغییراتی که داشتیم، توانستیم بازی را در اختیار بگیریم.

وی گفت: تیم مقابل روی ضد حمله کار می کرد و ما باید بازی را حفظ و توپ را کنترل می کردیم لذا از کناره های زمین استفاده کردیم و با توجه به دوندگی بیش از حد بازکنان ما توانستیم کسب نتیجه کنیم و گام بلندی برای ثبات و ماندگاری سپیدرود در لیگ برتر برداریم.

امامی فر، تغییر فصل و تعطیلات را موجب افت تیم ها دانست و یادآور شد: ما تعطیلات تیم را به دو روز کاهش دادیم و با استفاده از دانش دکتر نوشادی و تفکرات علی کریمی، تمرینات را با جدیت دنبال کردیم.

وی با اشاره به وضعیت تیم در نیمه دوم، گفت: نیمه دوم ابتدا در میانه میدان بازیکن اضافه کردیم تا بتوانیم کنترل توپ را در اختیار داشته باشیم و سپس بازی مستقیم کردیم تا توپ را وارد زمین حریف کنیم. طبیعی است که به جهت حساسیت بازی نتوانیم فوتبال خوبی ارائه کنیم، اما کسب سه امتیاز در این برهه برای سپیدرود مهم بود و توانستیم آن را به دست آوریم.

مربی سپیدرود، خواستار حضور تیم داوری مجرب در دیدارهای حساس شد و عنوان کرد: خوشبختانه تیم داوری بازی امروز فوق العاده کار کرد و دوندگی مناسب داشت، اما ما انسان هستیم و در جریان بازی نمی توانیم احساساتمان را کنترل کنیم. برای یک استان و یک شهر با این پتانسیل تماشاچی مهم است که تیمشان در لیگ برتر بماند و لذا از فدراسیون و کمیته داوران می خواهیم از داوران مناسب استفاده کنند تا حق کسی ضایع نگردد.
انتهای پیام

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر