اردیبهشت ۲۰, ۱۳۹۷ کد خبر : 9581 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری عکس عناوین کل اخبار فرهنگی گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان:

ارتقای فرهنگ سازمانی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان

ارتقای فرهنگ سازمانی در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی گیلان

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در سال ۹۵ با برنامه‌ریزی استراتژیک و برنامه راهبردی، یک چشم‌انداز برای ۱۰ سال آینده دانشگاه پیش بینی شد که هم اکنون دو سال

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان گفت: در سال ۹۵ با برنامه‌ریزی استراتژیک و برنامه راهبردی، یک چشم‌انداز برای ۱۰ سال آینده دانشگاه پیش بینی شد که هم اکنون دو سال از آن طی شده است و دانشگاه در این مدت کوتاه توانست مقوله ارتقای فرهنگ سازمانی در دستور کار خود قرار دهد.

به گزارش جاهد خبر  منطقه گیلان، دکتر شاهرخ یوسف‌زاده چابکدر مراسم تکریم و معارفه سرپرست جدید دفتر نهاد دانشگاه علوم پزشکی گیلان، گفت:دانشگاه علوم پزشکی گیلان طی دو سال اخیر مسیر پر فراز و نشیبی را طی نمود تا توانست از روزمرگی‌ای که دچار آن شده بود رهایی یابد.

وی ادامه داد: در سال ۹۵ با برنامه‌ریزی استراتژیک و برنامه راهبردی، یک چشم‌انداز برای ۱۰ سال آینده دانشگاه پیش بینی شد که هم اکنون دو سال از آن طی شده است و دانشگاه در این مدت کوتاه توانست مقوله ارتقای فرهنگ سازمانی در دستور کار خود قرار دهد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان، خاطر نشان کرد: مسایل مربوط به حوزه‌های فرهنگی در دانشگاه بسیار مهم و حایز اهمیت است و در این خصوص بزرگترین جشنواره قرآنی در آینده نزدیک به میزبانی این دانشگاه برگزار خواهد شد.

یوسف‌زاده افزود: در این مدت، دفتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری دانشگاه در حوزه دانشجویی و اعضای هیئت علمی شرایط ویژه ای را تجربه کرد و در این مدت توانست یک فضای آرام توام با هم دلی بین دانشجویان و اساتید ایجاد کند که در نوع خود بی نظیر است.

وی یادآور شد: با تعامل و همکاری معاونت فرهنگی و دفتر نهاد دانشگاه، شورای صنفی دانشجویان شکل گرفت و یک رضایت درونی برای دانشجویان ایجاد شد و یک فضای دوستی و ارتباط نزدیک در بین اساتید ایجاد شد که در برنامه‌های هم اندیشی اساتید مشهود بود.

به گزارش ایسنا؛ در این مراسم از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین امیر چهری، تقدیر و سرپرستی نهاد نمایندگی دانشگاه علوم پزشکی گیلان به حجت‌الاسلام والمسلمین اسمعیلی سپرده شد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر