اردیبهشت ۱۷, ۱۳۹۷ کد خبر : 9507 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبراول خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار فرهنگی گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
امام جمعه موقت تهران:

اقتدار و امنیت کشور حاصل خون شهداست

اقتدار و امنیت کشور حاصل خون شهداست

امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه کشور گفت: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران حاصل خون شهداست. به گزارش جاهد

امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه کشور گفت: اقتدار و امنیت جمهوری اسلامی ایران حاصل خون شهداست.

به گزارش جاهد خبر منطقه گیلان، حجت الاسلام سید حسن ابوترابی فرد در مراسم دومین سالگرد شهادت سردار شهید مدافع حرم جواد دوربین با تاکید بر اینکه ایران امروز از بالاترین سطح اقتدار و امنیت برخوردار است، اظهار کرد: این اقتدار و امنیت حاصل خون شهداست.

وی با بیان اینکه ویژگی بارز شهدا کامل بودن عقلشان است، تصریح کرد: انسان ساده، آراسته به عقل، ایمان است که ایمان میوه گرانهای حیات عقلانی است.

امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه کشور در ادامه تاکید کرد: هر عملی که انسان با پشوانه علم، اخلاق و فضائل اسلامی انجام دهد، عمل صالح است.

حجت الاسلام ابوترابی فرد با اشاره به اینکه عمل صالح باعث شد تا ایران نماد امنیت باشد، گفت: انقلاب اسلامی در هر صحنه ای که آراسته به عمل صالح بوده به درجات بالا دست پیدا کرده و در صحنه هایی که اینگونه نبوده نتیجه ای نگرفته است.

وی با اظهار اینکه فرزندان صالح، پاک و وارسته ثمره حیات عقلانی و ایمانی اند، خاطر نشان کرد: زمین با تمام ثروت هایش میراث یک گروه است و آن گروه انسانهای صالح هستند.

امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه کشور ادامه داد: انسان های صالح اهل ایمان و طرفدار حق اند و مبانی فکری آنان را اصول و قواعدی تشکیل می دهند که آنان را در راه سعادت قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه دفاع مقدس به دست توانای سپاه، ارتش و نیروی دریایی رقم خورد، خاطر نشان کرد: ایران مقتدر و عزتمند نیازمند عمل صالح است و سپاهیان، ارتشیان و دریادلان نیروی دریایی با عمل صالح متحد شدند و این رخداد بزرگ را رقم زدند.

حجت الاسلام ابوترابی فرد با تاکید بر اینکه ایران اسلامی نماد مردم سالاری است، بیان کرد: اقتدار امروز نظام ثمره حضور، حمایت و مشارکت ملت ایران در همه زمینه ها است.

وی با تاکید بر اینکه امروز ایران در منطقه از جایگاه ویژه ای برخوردار است، تصریح کرد: این سرمایه بزرگ دستاورد راهی است که مردم آغاز کرده اند و شهدا، جانبازان و ایثارگران تداوم بخشیده اند.

امام جمعه موقت تهران و عضو هیئت عالی حل اختلاف و تنظیم روابط قوای سه گانه کشور با اشاره به اینکه امت اسلامی امروز راهی که ملت ایران پیموده را دنبال می کند، خاطر نشان کرد: ملت ما قله های وحدت و انسجام را فتح کرده اند.

وی با تاکید بر جایگاه ویژه ایران در عرصه تولید علم، گفت: این جایگاه را مردم خلق کرده اند و می توانند جایگاه ویژه اقتصادی را نیز با حمایت از کالای داخلی خلق کنند و در این راه دولت نیز باید زیر ساخت ها را برای حمایت از تولید کنندگان فراهم کند.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر