اردیبهشت ۲۵, ۱۳۹۷ کد خبر : 9749 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

امام زادگان شاخص گیلان میزبان ترتیل خوانی قرآن است

امام زادگان شاخص گیلان میزبان ترتیل خوانی قرآن است

– رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: ماه مبارک رمضان امسال ۴۰ برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه و امام زادگان شاخص استان برگزار

– رئیس اداره امور قرآنی اوقاف و امور خیریه گیلان گفت: ماه مبارک رمضان امسال ۴۰ برنامه ترتیل خوانی قرآن کریم در بقاع متبرکه و امام زادگان شاخص استان برگزار می شود.

محمدمهدی قربانیان روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار  جاهد خبر  افزود: برنامه ویژه ترتیل خوانی قرآن کریم ماه مبارک رمضان ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه به صورت پخش زنده از شبکه استانی گیلان (باران) برگزار می شود.
وی برگزاری برنامه ویژه قرآنی با حضور قاریان بین المللی را از دیگر برنامه ها به مناسبت ماه مبارک رمضان امسال عنوان و اظهار کرد: این برنامه هشتم و نهم خردادماه در چهار مکان در استان گیلان برگزار می شود برنامه تفسیر قرآن نیز در بیش از یکصد امام زاده و بقاع متبرکه استان با حضور ائمه جمعه برگزار خواهد شد.
قربانیان با اشاره به برگزاری چهل و یکمین دوره مسابقه های قرآن کریم در مرحله شهرستانی در ۲ بخش برادران و خواهران تصریح کرد: این رقابت ها از ۱۵ اردیبهشت ماه جاری آغاز شده و امروز با انتخاب نفرات برتر پایان می یابد.
استان گیلان بیش از ۹۰۰ بقعه متبرکه دارد.
۲۷ اردیبهشت ماه جاری، اول رمضان الکریم است.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر