اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷ کد خبر : 9792 اجتماعی استان‌ها اقتصادی تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

باید در واسپاری امور به جوانان اعتماد کنیم

باید در واسپاری امور به جوانان اعتماد کنیم

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان گفت:باید در واسپاری امور به جوانان اعتماد کنیم زیرا آنها مدیران آینده این کشور هستند و با انگیزه‌ای که دارند موفق‌تر

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان گفت:باید در واسپاری امور به جوانان اعتماد کنیم زیرا آنها مدیران آینده این کشور هستند و با انگیزه‌ای که دارند موفق‌تر عمل می‌کنند.

به گزارش  جاهد خبر منطقه گیلان،جان احمد آقایی در نشست هم اندیشی با جوانان که با حضور معاون ساماندهی امور جوانان وزیر ورزش و جوانان در استانداری برگزار شد، اظهار کرد:امنیت امروز کشور مدیون رشادت و ایثارگری شهدای جوانی است که در دفاع از این مرز و بوم به مقام رفیع شهادت نائل آمدند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان افزود:در کلام بزرگان همواره بر تهذیب، اوقاف فراغت، علم و تحصیلات جوانان تاکید شده که ما را مکلف به بسترسازی می‌کند.

وی گفت:اگر بسترسازی‌ها در حوزه جوانان به درستی انجام گیرد،قطعا منجربه تعالی و رشد جوانان می‌شود که این یک فرصت برای کشور و نظام خواهد بود، در صورتی که غیر از این عمل کنیم قطعا مشکل آفرین میشود.

آقایی بیان کرد:در جنگ‌هایی که در اسلام با کفار در ادوار مختلف انجام گرفته،همواره جوانان نقش کلیدی داشتند؛همچنین در دفاع مقدس همین جوانان دشمن را خار کردند.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری گیلان،با بیان اینکه راز موفقیت یک جامعه توسل و تمسک به جوانان است، تصریح کرد:جوانان رکن مهمی در اجتماع هستند که در دولت تدبیر به این قشر توجه شده، حتی یکی از اعضای کابینه این دولت از خود همین جوانان است.

وی بیان کرد:ما باید جوانان را مشارکت دهیم زیرا اینها منابع بسیار مهمی هستند،در نظام‌های موفق دنیا دو منبع همواره به عنوان راز موفقیت‌شان مطرح است، یکی منابع نیروی انسانی جوان و دیگری منابع مالی قوی است؛دیگر نظام‌ها کمتر از هردو منبع مذکور برخوردارند در حالیکه کشور ما هر دو منبع را دارد.

آقایی گفت:باید در واسپاری امور به جوانان اعتماد کنیم زیرا آنها مدیران آینده این کشور هستند و با انگیزه‌ای که دارند موفق‌تر عمل می‌کنند.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر