اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 9066 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
استاندار گیلان:

با قدرت در مقابل رانت‌خواری‌ها ایستادگی می‌کنم

با قدرت در مقابل رانت‌خواری‌ها ایستادگی می‌کنم

استاندار گیلان با بیان اینکه صندلی استانداری را با رانت‌خواری و باج دادن نمی‌خواهم،گفت: به هیچ‌کسی باج نمی‌دهم و با قدرت در مقابل رانت‌خواری‌ها ایستادگی می‌کنم. به گزارش جاهد خبر

استاندار گیلان با بیان اینکه صندلی استانداری را با رانت‌خواری و باج دادن نمی‌خواهم،گفت: به هیچ‌کسی باج نمی‌دهم و با قدرت در مقابل رانت‌خواری‌ها ایستادگی می‌کنم.

به گزارش جاهد خبر منطقه گیلان،دکتر مصطفی سالاری، در دیدار با جانبازان و فرزندان شهدای که در سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، با تبریک اعیاد شعبانیه،گفت: مردم و مسئولان باید این را بدانند که امنیت و اقتدار امروز کشور ناشی از فداکاری و گذشت خانواده شهدا و ایثارگران است.

وی خطاب به فرزندان شهدا و ایثارگران،افزود: پدران شما خوش درخشیدند و امروز نوبت شما عزیزان است تا در عرصه‌های علم و دانش خوش بدرخشید و راه پدران خود را ادامه دهید.

استاندار گیلان با بیان شهدا و ایثارگران برای عدالت و تحقق آرمان کشور تلاش کردند، اضافه کرد:امروز وظیفه ما نسبت به گذشته بیشتر شده است و باید همواره بر عهد و پیمانمان با شهدا پایبند باشیم.

سالاری،با بیان اینکه نوع فداکاری امروز نسبت به گذشته تغییر یافته، ادامه داد: اگر اخلاق، انسانیت و شرافت جامعه آسیب ببیند همه ما ضرر کرده‌ایم و جانبازان، رزمندگان، ایثارگران و فرزندان شهدا باید بدانند که آرمان‌های با ارزش دوران دفاع مقدس همچنان زنده است.

استاندار گیلان وارد شدن آسیب به اخلاق و انسانیت جامعه را ضرری برای همه‌ی افراد اجتماع ارزیابی کرد و افزود: امروز برای جلوگیری از آسیب‌های احتمالی همه متعهد هستیم و از افرادی که   در دورانی خوش درخشیدند، انتظار بیشتری می‌رود چون نگاه جامعه معطوف به آنان است.

وی امنیت، سربلندی و عزت ایران اسلامی را مرهون از خودگذشتگی جامعه ایثارگری دانست و اظهار کرد: باید مجاهدت‌های شهدا، جانبازان، ایثارگران و آزادگان را در جامعه  یادآور شویم.

استاندار گیلان با بیان اینکه صندلی استانداری را با رانت‌خواری و باج دادن نمی‌خواهم، تصریح کرد: به هیچ‌کسی باج نمی‌دهم و با قدرت در مقابل رانت‌خواری‌ها ایستادگی می‌کنم.

سالاری با اشاره به لزوم حفظ آرمان‌ها و رشادتهای شهدا و ایثارگران خاطرنشان کرد:برای جلوگیری از پایمال شدن خون شهدا همه آحاد جامعه موظفند با فساد و رانت خواری مبارزه کنند و در این راستا هیچ مسئولی نمی تواند از جایگاه مدیریتی خود سوء استفاده و از اختیاراتش در راستای رانت‌خواری استفاده کند.

وی با تأکید بر اینکه نباید ظرفیت‌های خود را محدود به مسئولیت سازمانی کنیم،گفت: به کارگیری نیروهایی که در روزهای سخت خود به اثبات رساندند مورد توجه است و در استان گیلان نسبت به نقاط دیگر به صورت عملیاتی به اجرا درآمده است.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر