اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 9058 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
لاهوتی خبر داد:

تدوین ضوابط استفاده از پیام‌رسان‌ها در مرکز پژوهش‌های مجلس

تدوین ضوابط استفاده از پیام‌رسان‌ها در مرکز پژوهش‌های مجلس

نماینده مردم لنگرود در مجلس از تدوین ضوابط استفاده از پیام‌رسان‌ها در مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داد. مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با  جاهد خبر با اشاره به نشست صبح امروز

نماینده مردم لنگرود در مجلس از تدوین ضوابط استفاده از پیام‌رسان‌ها در مرکز پژوهش‌های مجلس خبر داد.

مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با  جاهد خبر با اشاره به نشست صبح امروز فراکسیون مستقلین درباره فضای مجازی، گفت: در این جلسه یکی از کارشناسان مرکز پژوهش‌ها در گزارشی آسیب‌های فضای مجازی را تشریح کرد و گفت که کشورهای مختلف دنیا قوانین متعددی در خصوص نحوه استفاده از فضای مجازی دارند.

نماینده مردم لنگرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قوانین داخلی ما در مورد شبکه‌های مجازی قوانین جامع و کاملی نیست، گفت: در حالی بحث فیلتر کردن تلگرام مطرح می‌شود که این نرم‌افزارها به سمتی می‌روند که امکان فیلتر کردن آنها وجود نداشته باشد بنابراین باید ضوابط داخلی در این باره داشته باشیم.

لاهوتی ادامه داد: باید ببینیم آیا لازم است مجلس در این باره طرحی بدهد یا دولت لایحه‌ای ارائه کند، البته مرکز پژوهش‌های مجلس تقبل کرده که ضوابط شفافی را در قالب یک طرح برای استفاده از پیام‌رسان‌ها تدوین کند.

سخنگوی فراکسیون مستقلین در پایان گفت که اعضای این فراکسیون بعدازظهر فردا نشستی را با وزیر ارتباطات در همین رابطه خواهند داشت.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر