اردیبهشت ۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 9087 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

راهیابی ۷۴ دانش‌آموز گیلانی به مسابقات کشوری قرآن و عترت

راهیابی ۷۴ دانش‌آموز گیلانی به مسابقات کشوری قرآن و عترت

رئیس اداره قرآن،عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش گیلان از راهیابی ۷۴ دانش‌آموز گیلانی به مرحله کشوری سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن،عترت و نماز خبر داد. به گزارش  جاهد

رئیس اداره قرآن،عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش گیلان از راهیابی ۷۴ دانش‌آموز گیلانی به مرحله کشوری سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن،عترت و نماز خبر داد.

به گزارش  جاهد خبر  منطقه گیلان،عباس صفایی در جمع خبرنگاران با اعلام این خبر اظهار کرد: س از رقابت سه هزار و ۵۰۰ دانش‌آموز گیلانی در سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز استان، ۷۴ دانش‌آموز به مرحله کشوری این دوره از مسابقات راه یافتند.

رئیس اداره قرآن،عترت و نماز اداره کل آموزش و پرورش گیلان افزود:مرحله استانی این مسابقات در بخش‌های دانش‌آموزان دختر و پسر دوره متوسطه در رشته‌های حفظ،قرائت،ترتیل،مداحی،احکام،اذان و انشای قرآن و نماز به مدت پنج روز در حوزه علمیه امیر المومنین و امام زاده هاشم(ع)رشت برگزار شد.

وی گفت:مرحله کشوری سی‌ و ششمین دوره این مسابقات،اواخر تیرماه سالجاری در‌ تهران برگزار خواهد شد و سال گذشته در سی و پنجمین دوره این مسابقات، ۱۵ دانش‌آموز گیلانی مقام‌های برتر کشور را کسب کرده بودند.

صفایی خاطرنشان کرد:رای آشنایی دانش‌آموزان با درس‌های قرآنی باید از روش‌های نوین در آموزش آن استفاده کرد و اهمیت آموزش قرآن در دوره ابتدایی مهم است.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر