اردیبهشت ۲۴, ۱۳۹۷ کد خبر : 9737 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس فرهنگی گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

راه کسب بصیرت،بودن در مسیر ولایت است

راه کسب بصیرت،بودن در مسیر ولایت است

مدیرکل اوقاف و امورخیریه گیلان،گفت:با داشتن بصیرت و بودن در مسیر ولایت در زمان غیبت امام عصر(عج) انسان از راه خویش هیچگاه منحرف نخواهد شد. به گزارش جاهد خبر  منطقه

مدیرکل اوقاف و امورخیریه گیلان،گفت:با داشتن بصیرت و بودن در مسیر ولایت در زمان غیبت امام عصر(عج) انسان از راه خویش هیچگاه منحرف نخواهد شد.

به گزارش جاهد خبر  منطقه گیلان،حجت الاسلام والمسلمین علیزاده ضمن تبریک برای در پیش بودن ماه ضیافت الهی و اهمیت این ماه پرخیر و برکت،گفت:امیرالمومنین علی(ع)می‌فرمایند:بهترین چشم و بیناترین آنها چشمی است که خیره شود به کارهای خیر،یعنی چشم پرسو،تیزبین و با بصیرت چشمانی است که صرف کار خیر شود و این کار خیر انواع و اصناف بسیاری دارد.

وی همچنین با اشاره به انواع بصیرت در انسان و اهمیت آن،گفت:اوج بصیرت در مسایل سیاسی است که انسان در زمان غیبت امام گوش به فرمان ولی فقیه زمانش می‌تواند مسیر درست را انتخاب کند.

مدیرکل اوقاف و اورخیریه استان گیلان،افزود:در مسایل اقتصادی،خانوادگی،اجتماعی و حتی مدیریتی هم بصیرت داریم. بصیرت در این مسائل فهم،عقل و ادب است اگر کسی در همه این مسایل بصیر باشد مطمئنا در مسایل سیاسی هم فرد با بصیرت است.

حجت الاسلام علیزاده ادامه داد:آنهایی که در مسیر و راه ولایت نباشند نمی‌تواند در هیچ گونه از این مسایل آگاه و هوشیار باشند.

وی همچنین با اشاره با داشتن اخلاق و ادب در مقام مدیریت با مردم،گفت:مقام معظم رهبری می‌فرمایند:اگر برای انجام کار خیرتوان کمک مادی را نداریم حداقل می‌توانیم اخلاق و ادب را که یک کار خیر معنوی است رعایت کنیم.اخلاق و ادب باید در سرحوله همه امور باشد.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر