اردیبهشت ۲۶, ۱۳۹۷ کد خبر : 9801 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان خبر داد:

غبار روبی بیش از ۲ هزار مسجد گیلان در آستانه ماه رمضان

غبار روبی بیش از ۲ هزار مسجد گیلان در آستانه ماه رمضان

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از غبارروبی ۲هزار و ۸۰۰ مسجد استان در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: غبارروبی مساجد یکی از برنامه‌های مهم استقبال از ماه رمضان

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان از غبارروبی ۲هزار و ۸۰۰ مسجد استان در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: غبارروبی مساجد یکی از برنامه‌های مهم استقبال از ماه رمضان است.

حجت‌الاسلام جمال یاری در گفت و گو با  جاهد خبر  منطقه گیلان،ماه رمضان را فرصتی مناسب برای خود سازی عنوان کرد و گفت:آگاهی نوجوانان و جوانان نسبت به موضوع آسیب‌های اجتماعی و جنگ نرم دشمنان است.

وی از غبارروبی ۲هزار و ۸۰۰ مسجد استان در آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت:غبارروبی مساجد یکی از برنامه‌های مهم استقبال از ماه رمضان است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان تصریح کرد:سخنرانی با موضوعات سیاسی،اجتماعی،فرهنگی و سبک زندگی اسلامی – ایرانی،برپایی نماز جماعت و جلسات قرآنی و بیان احکام و مسائل شرعی از جمله برنامه هایی است که در ماه مبارک رمضان در مساجد گیلان برگزار میشود.

 

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر