اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 9052 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبراول خبرهای مهم عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

وجود بیش از ۶۰ درصد مشکلات ترافیکی استان در رشت

وجود بیش از ۶۰ درصد مشکلات ترافیکی استان در رشت

۶۰ الی ۷۰ درصد مشکلات ترافیکی استان گیلان اعم از عدم وجود زیرساخت مناسب در شهر رشت می‌باشد. به گزارش  جاهد خبر منطقه گیلان، سرهنگ محمدرضا محمدی در ستاد خدمات

۶۰ الی ۷۰ درصد مشکلات ترافیکی استان گیلان اعم از عدم وجود زیرساخت مناسب در شهر رشت می‌باشد.

به گزارش  جاهد خبر منطقه گیلان، سرهنگ محمدرضا محمدی در ستاد خدمات شهرستان رشت که در فرمانداری برگزار شد، ضمن تقدیر و تشکر از برگزارکنندگان جلسه و تبریک اعیاد شعبانیه، اظهار کرد: ۶۰ الی ۷۰ درصد مشکلات ترافیکی استان گیلان اعم از عدم وجود زیرساخت مناسب در شهر رشت(مرکز استان) می‌باشد.

رئیس پلیس راهور گیلان افزود: به یاری خداوند و با تعامل و همت مسئولین استان، پلیس راهور استان گیلان یکی از استان‌های موفق در سال ۹۶ در زمینه کاهش جانباختگان تصادف و پیشگیری از تخلفات حادثه ساز بوده است و همچنین در نوروز سال ۹۷ پلیس راهور کاهش ۵۰ درصدی تصادفات منجر به فوت را داشته است.

وی ادامه داد: از اقدامات برجسته دیگر  پلیس راهنمایی و رانندگی در طرح نوروز علاوه بر حضور گسترده و هدفمند با کارگیری تمام استعداد نیرویی و خودرویی و گشت‌های مستمر ترافیکی در سطح استان و شهرستان، شناسایی و اصلاح نقاط حادثه خیز بوده و همچنین استقبال از مسافرین و میهمانان نوروزی با ذبح قربانی و اهداء گل و شیرینی و پخش بروشورهای آموزشی، توصیه‌های ترافیکی و اقدامات پیشگیرانه دیگر و تعامل سایر ادارات در نتیجه کاهش ۵۰ درصدی جانباختگان نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده است.

وی در پایان از عملکرد رسانه‌ها به دلیل تعامل و هماهنگی خوب و انعکاس به موقع اخبار و وقایع و آموزش قوانین و مقررات در جهت ارتقاء فرهنگ ترافیک و از عملکرد تک تک دستگاه‌های ذیربط در ترافیک تقدیر و تشکر نمود.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر