اردیبهشت ۱, ۱۳۹۷ کد خبر : 9026 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس گزارش ویژه گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
شهردار رشت در دیدار با فرمانده انتظامی شهرستان رشت

پرداخت ۱۳۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از بدهی های شهرداری / قدردانی سرهنگ شعبانی از دکتر نصرتی برای ایجاد آرامش در بین پرسنل و شهروندان

پرداخت ۱۳۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از بدهی های شهرداری / قدردانی سرهنگ شعبانی از دکتر نصرتی برای ایجاد آرامش در بین پرسنل و شهروندان

 دکتر نصرتی شهردار رشت با سرهنگ شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان رشت دیدار و از همراهی پلیس در برنامه های شهرداری قدردانی کرد. دکتر مسعود نصرتی در این جلسه با تشکر

 دکتر نصرتی شهردار رشت با سرهنگ شعبانی فرمانده انتظامی شهرستان رشت دیدار و از همراهی پلیس در برنامه های شهرداری قدردانی کرد.

دکتر مسعود نصرتی در این جلسه با تشکر از حمایتهای پلیس از مجموعه مدیریت شهری اظهار داشت: عملکرد شهرداری و نیروی انتظامی در نما و منظر است و شهروندان آن را حس می کنند و اگر ما درست کارها را پیش برده باشیم و به موقع و موجه حضور داشته باشیم رضایت شهروندان ایجاد می شود.

شهردار رشت با تاکید بر اینکه با کوچکترین مشکلات این رضایت از بین می رود افزود: به واسطه حضور به موقع پلیس در کارهایی که جزء وظایف ما است از شما تشکر می کنم و امید است در سال ۹۷ بهتر و موثرتر در کنار هم باشیم.

وی با اشاره ناملایمات اقتصادی در آغاز سال گفت: پیام رهبر انقلاب با عنوان حمایت از کالای ایرانی در قدم اول بحث امنیت اقتصادی است.

وی خاطرنشان کرد: اگر بستر امن فراهم نشود سرمایه گذار ورود نخواهد کرد منظور از کالا یک کلمه عام است اگر هر استانی برای خود محیط را فراهم کند و سرمایه گذار داخلی و خارجی وارد شود گردش سرمایه ایجاد می شود و ما به نتیجه مدنظر می رسیم .

با پرداخت بدهی به پرسنل، رضایت نسبی حاصل شده است

نصرتی افزود: در گذشته در شهرداری یک ساختار نامناسب و بهم ریخته در مدیریت شهری داشتیم و کارکنان و مدیران به هر دلیلی ناراضی بودند امروزه بدهی ها به پرسنل پرداخت شده و یک رضایت نسبی در شهرداری ایجاد شده است.

شهردار رشت با اشاره به حجم بدهیهای شهرداری تصریح کرد: در چنین شرایطی کارخانه آسفالت راه اندازی شد، خرید اتوبوس در برنامه قرار گرفت، اجلاس سرمایه گذاری کلانشهرها برگزار شد و تاکنون ۲۶ تفاهم نامه سرمایه گذاری امضا کردیم که در سال ۹۷ کارها کلید می خورد.

نصرتی اظهار داشت: با حمایت نمایندگان امید است که در یک برنامه میان مدت تراموا را در رشت داشته باشیم.

وی ایجاد زیرساخت برای ورود گردشگر در رشت را مورد تاکید قرار داد و تصریح کرد: طرحی برای ۹۷ ایجاد کردیم تا گردشگری که در شعاع ۳۰ کیلومتری شهر رشت ورود کرده وارد رشت شود.

وی با اشاره به برند شهر خلاق رشت در حوزه خوراک گفت: رشت شهر جشنواره ها و کنسرتها است و پویایی و زنده بودن رشت در شب در فرهنگ مردم رشت تعریف شده است باید از این ارزشها استفاده شود. ما در شب ترافیک نداریم و برنامه کوتاه مدت این است که نورپردازی و مبلمان ویژه برای جذب گردشگر در شب انجام شود‌.

وی با بیان اینکه باید با حمایت از کالای ایرانی فضای کسب و کار ایجاد کنیم گفت: با توجه به همدلی و همراهی شورای شهر رشت سعی می شود کارها به خوبی پیش رود چرا که فرصت برای سعی و خطا نداریم امروز برای لحظه ها باید حساب و کتاب کرد.

۱۳۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از بدهی های شهرداری پرداخت شد

شهردار رشت با اشاره به پرداخت ۱۳۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان از بدهی های پیمانکاران افزود: باید شهروندان ما توجه داشته باشند چه کار بزرگی انجام شده است و بدهی های شهرداری تمام نشده و ما باید هر سال مبلغی را پرداخت کنیم.

وی در پایان تاکید کرد: باید همه دست به دست هم دهیم و شهر را به جایی که حق مردم شهر رشت است برسانیم.

تشکر فرمانده انتظامی شهرستان رشت برای ایجاد فضای آرامش در شهرداری رشت

رحیم شعبانی، فرمانده انتظامی شهرستان رشت در این جلسه اظهار داشت: از دکتر نصرتی شهردار رشت تقدیر و تشکر به عمل می آورم که با توجه به کمبود وقت و مشکلات فراوان کاری در شهرداری، امروز در جمع سبزپوشان نیروی انتظامی حاضر شدند.

وی با بیان اینکه تعامل و همیاری نیروی انتظامی و شهرداری در مسیر تحقق اهداف مدیریت شهری بسیار اثرگذار است افزود: امنیت موضوعی حیاتی است و در عملکرد همه ارگانهای کشور موثر است و پیامد نبود آن متضرر شدن شهروندان و از بین رفتن انگیزه های کار و سرمایه گذاری در جامعه است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت گفت: امروز پلیس در تعامل با همه دستگاهها امنیت را ایجاد می کند و در سال ۹۶ اقدامات خوبی در حوزه پیشگیری انجام شد.

وی با اشاره به تعامل خوب فی مابین مجموعه انتظامی در سامان بخشی ناملایمات در سطح شهر رشت گفت: پلیس این تعاملات را به عنوان وظیفه در دستور کار قرار داده است.

قدردانی سرهنگ شعبانی از دکتر نصرتی برای ایجاد آرامش در بین پرسنل و شهروندان

شعبانی با تقدیر از دکتر نصرتی به واسطه ایجاد فضای آرام در بین کارکنان شهرداری رشت افزود: امیدوارم در حوزه امنیت و خدمت رسانی به شهروندان با هم افزایی و تعامل گامهای خوبی در سال جدید برداریم.

شعبانی با اشاره به مشکلاتی که در زمان ورود دکتر نصرتی در شهرداری رشت وجود داشت اظهار داشت: سایت سراوان یکی از موضوعات اجتماعی است که اگر تدابیر شهردار و مسئولان استانی نبود امروز نیازمند تدابیر امنیتی بود. تلاش و زحمات دکتر نصرتی برای ایجاد آرامش در شهروندان قابل تقدیر است.

وی حل مشکلات سراوان با همدلی همه مسئولان را مورد تاکید قرار داد و افزود: برای حل مشکلات مربوط به کسب و کار و ترافیک باید همراهی شکل گیرد و باید در نقطه نظرات و دیدگاه ها به صورت کاربردی به تفاهم برسیم نباید تصمیمات در اتاقهای بسته گرفته شود و باید نقطه نظرات مردم را جویا شد.

غلامی رییس عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی شهرستان رشت نیز با اشاره به اهداف بعثت پیامبر گفت: تحلیل این مهم نشان می دهد که اخلاق در زندگی انسان جایگاه ویژه ای دارد و همکاران ما نیز در اجرای وظایف خود اخلاق اسلامی را رعایت می کنند و حداکثر متانت را در انجام ماموریتها و برخورد با شهروندان دارند.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر