اردیبهشت ۲۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 9621 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبراول عکس گزارش ویژه گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
استاندار گیلان:

چای بخش مهمی از اقتصاد و فرهنگ مردم گیلان است

چای بخش مهمی از اقتصاد و فرهنگ مردم گیلان است

استاندار گیلان،با بیان اینکه چای بخش مهمی از اقتصاد و فرهنگ مردم گیلان زمین را دربر می گیرد، گقت:عملکرد ما در نهایت منجر به تامین منافع بحق کشاورزان شود. به گزارش

استاندار گیلان،با بیان اینکه چای بخش مهمی از اقتصاد و فرهنگ مردم گیلان زمین را دربر می گیرد، گقت:عملکرد ما در نهایت منجر به تامین منافع بحق کشاورزان شود.

به گزارش جاهد خبر  منطقه گیلان، مصطفی سالاری در حاشیه بازدید از نخستین جشنواره «چای،لاهیجان،فرهنگ» که با محوریت روز لاهیجان در روستای شیخانبر از توابع بخش مرکزی شهرستان لاهیجان صورت گرفت،تصریح کرد:به طور قطع و یقین چای بخش مهمی از اقتصاد و فرهنگ مردم گیلان زمین را دربر می گیرد.

وی ترویج کشت چای، بهره گیری از تجارب مختلف حتی بین المللی و هم اندیشی و هم افزایی در راستای اعتلای این صنعت مهم را بخشی از ضروریات رفتاری در استان برشمرد.

استاندار گیلان،با تاکید بر اینکه باید عملکرد ما در نهایت منجر به تامین منافع بحق کشاورزان شود،خاطرنشان کرد:رویکرد اصلی ما در برگزاری چنین جشنواره هایی باید اثربخشی آن بر درآمد کشاورزان باشد.

 

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر