اردیبهشت ۳۰, ۱۳۹۷ کد خبر : 9915 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

کشتی گیران گیلانی ۲ مدال جهانی کسب کردند

کشتی گیران گیلانی ۲ مدال جهانی کسب کردند

محمد نامجومطلق و سید محمد چوبچیان کشتی گیران گیلانی موفق به کسب ۲ مدال جهانی و بین المللی شدند. نقی هدایتی رئیس هیات کشتی استان گیلان عصر یکشنبه در مصاحبه

محمد نامجومطلق و سید محمد چوبچیان کشتی گیران گیلانی موفق به کسب ۲ مدال جهانی و بین المللی شدند.

نقی هدایتی رئیس هیات کشتی استان گیلان عصر یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار  جاهد خبر  اظهار کرد: در پایان سی و سومین دوره مسابقات کشتی آزاد قهرمانی نظامیان جهان که در مسکو جریان داشت، محمد نامجومطلق از گیلان موفق به کسب مدال برنز و مقام سوم این مسابقات شد.
وی ادامه داد: این کشتی گیر شایسته گیلانی در وزن ۶۱ کیلوگرم به مصاف حریفانش رفت که در نهایت پس از ورزشکارانی از مغلوستان و روسیه، روی سکوی سوم قرار گرفت و مدال برنز را برای ایران به ارمغان آورد.
به گفته هدایتی، تیم ملی کشتی آزاد نظامیان ایران در پایان این مسابقات با کسب ۲ مدال طلا، سه مدال نقره و یک مدال برنز و مجموع ۱۶۳ امتیاز، بر سکوی نایب قهرمانی ایستاد.
وی اضافه کرد: همچنین در رقابت های بین المللی کشتی فرنگی جوانان در گرجستان، سید محمد چوبچیان از استان گیلان در وزن ۷۷ کیلوگرم، با کسب عنوان سوم ، مدال برنز این مسابقات را به خود اختصاص داد.
هدایتی خاطرنشان کرد: تیم ملی کشتی فرنگی ایران در پایان مسابقات بین المللی گرجستان، با کسب چهار مدال طلا، ۲ مدال نقره و یک برنز و مجموع ۱۶۷ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر