اردیبهشت ۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 9045 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

۳۰۰ بهره بردار تالش تسهیلات ماشین آلات کشاورزی دریافت کردند

۳۰۰ بهره بردار تالش تسهیلات ماشین آلات کشاورزی دریافت کردند

مدیر جهاد کشاورزی تالش گفت: پارسال ۳۰۰ بهره بردار در این شهرستان تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی دریافت کردند و امسال پرداخت این وام ها برای تجهیز کشاورزان به ادوات

مدیر جهاد کشاورزی تالش گفت: پارسال ۳۰۰ بهره بردار در این شهرستان تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی دریافت کردند و امسال پرداخت این وام ها برای تجهیز کشاورزان به ادوات لازم ادامه خواهد داشت.

سید علی موسوی روز یکشنبه در مصاحبه با خبرنگار جاهد خبر  اظهار داشت : سال گذشته ۷۸ هزار و ۸۱۸ میلیون ریال تسهیلات خرید ماشین آلات کشاورزی برای خرید ۳۰۲ دستگاه تراکتور، کمباین، تیلر، نشاکار و تجهیزات شالی کوبی به ۳۰۰ بهره بردار پرداخت شد.
وی افزود: میزان این تسهیلات از محل اعتبارات توسعه ماشین آلات کشاورزی، شناور و متغیر است و امسال نیز به متقاضیان واجدالشرایط پرداخت خواهد شد.
وی توسعه و تجهیز ماشین آلات کشاورزی را در بهره وری اراضی و کاهش ضایعات کشاورزی، موثر دانست و بهره برداران را به استفاده از این فرصت برای تجهیز ادوات مورد نیاز فراخواند.
از ۲۷ هزار هکتار اراضی کشاورزی تالش، ۱۶ هزار هکتار شالیزار است و ۳۰ هزار بهره بردار در این شهرستان به کشت و زرع مشغول هستند.
شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز غرب استان گیلان قرار دارد.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر