خرداد ۲۹, ۱۳۹۷ کد خبر : 10787 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها خبر عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان تاکید کرد:

با متخلفین حوزه سلامت برخورد می‌شود

با متخلفین حوزه سلامت برخورد می‌شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر نظارت بر تعرفه خدمات سلامت گیلان گفت: بررسی پرونده‌های شکایات مردمی از مراکز درمانی استان و برخورد قانونی با متخلفین حوزه سلامت

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر نظارت بر تعرفه خدمات سلامت گیلان گفت: بررسی پرونده‌های شکایات مردمی از مراکز درمانی استان و برخورد قانونی با متخلفین حوزه سلامت از اولویت‌های حوزه سلامت است.

به گزارش  جاهد خبر دکتر شاهرخ یوسف‌زاده چابک در سومین جلسه ستاد نظارت بر تعرفه خدمات سلامت اظهار کرد: همچنان‌که مسوولیت تامین، حفظ و ارتقای سلامت مردم بر عهده دانشگاه علوم پزشکی می‌باشد، برای اجرایی کردن این مهم، نظارت دقیق بر روند ارایه خدمات سلامت، می‌‌تواند به عنوان یکی از مهمترین ابزارهای تامین کننده سلامت مردم باشد. در این زمینه با متخلفین حوزه سلامت باید برخورد قانونی شود‌ .

وی با اشاره به گایدلاین‌های ابلاغ شده از سوی وزارت بهداشت و درمان برای مراکز ارایه دهنده خدمات سلامت، اجرای حداقل ۴۵ مورد از این گایدلاین‌ها را توسط مراکز بهداشتی درمانی بسیار ضروری برشمرد و گفت: برای اجرای این مهم آگاه سازی و آموزش به مراکز ارایه دهنده خدمات سلامت بسیار ضروری می‌باشد که در این راستا بیمه‌های پایه می‌توانند بسیار اثر گذار باشند .

رییس دانشگاه علوم پزشکی گیلان با تاکید بر نظارت بر تعرفه خدمات سلامت گیلان خاطرنشان کرد: بررسی پرونده‌های شکایات مردمی از مراکز درمانی استان و برخورد قانونی با متخلفین حوزه سلامت از اولویت‌های حوزه سلامت است.

گفتنی است: ۲۲۰فقره پرونده شکایات مردمی از مراکز درمانی خصوصی و دولتی استان، مورد بررسی اعضا قرار گرفت/

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر