خرداد ۲۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 10594 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

خیران تالش ۴۴۳ میلیون ریال برای آزادی زندانیان کمک کردند

خیران تالش ۴۴۳ میلیون ریال برای آزادی زندانیان کمک کردند

رئیس اداره زندان تالش گفت: نیکوکاران این شهرستان در همایش ستاد دیه، ۴۴۳ میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند. به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار جاهد خبر  محمد

رئیس اداره زندان تالش گفت: نیکوکاران این شهرستان در همایش ستاد دیه، ۴۴۳ میلیون ریال برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد کمک کردند.

به گزارش روز چهارشنبه خبرنگار جاهد خبر  محمد بصیری در همایش ستاد دیه تالش اظهار داشت: این کمک ها به آزادی زندانیان جرایم غیرعمد و محکومان مالی ناتوان در پرداخت مهریه، تصادف و چک تعلق می گیرد و خیران با کار خیر خویش، زندانیان و خانواده های آنان را از آسیب های مختلف مصون می کنند.
وی با اشاره به این که ۱۱۵ زندانی جرایم غیر عمد در تالش منتظر کمک های مالی خیران برای آزادی هستند افزود: کل بدهی آنها یک هزار و ۶۷۰ میلیارد ریال بود که با گذشت شاکی ها، رقم بدهی آنان به ۱۰۰ میلیارد ریال کاهش یافته است.
جور جمالی ریاست دادگستری تالش نیز در این همایش گفت: آزادی یک زندانی، آزاد کردن یک خانواده است و تبعات مثبت این عمل خیر نه تنها برای خانواده بلکه برای جامعه و کشور مفید خواهد بود.
حجت الاسلام محمدامین نقدی امام جمعه تالش هم در این آئین با اشاره به آیات و روایاتی در خصوص کارهای خداپسندانه گفت: کار خیران در آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، بسیار ارزشمند است و پول هایی که در این راه خرج می شود، موجب خشنودی خدا و تامین توشه آخرت خواهد شد.
شهرستان تالش با ۲۰۰ هزار نفر جمعیت در ۱۱۰ کیلومتری غرب مرکز استان گیلان واقع شده است

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر