خرداد ۲۲, ۱۳۹۷ کد خبر : 10558 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

نیکوکاران گیلان حدود یک میلیارد تومان به ایتام کمک کردند

نیکوکاران گیلان حدود یک میلیارد تومان به ایتام کمک کردند

مدیرکل کمیته امداد گیلان از کمک حدود یک میلیارد تومانی نیکوکاران به ایتام و فرزندان محسنین استان طی ماه مبارک رمضان خبر داد. علیرضا محمدی روز سه شنبه در گفت

مدیرکل کمیته امداد گیلان از کمک حدود یک میلیارد تومانی نیکوکاران به ایتام و فرزندان محسنین استان طی ماه مبارک رمضان خبر داد.

علیرضا محمدی روز سه شنبه در گفت وگو با جاهد خبر  افزود : این میزان کمک خیران نسبت به ماه رمضان سال گذشته افزایش ۴۵ درصدی داشته است.
وی با بیان اینکه مشکلاتی همچون مسکن ، تغذیه ، مسائل آموزشی و بهداشتی از جمله مسائلیست که ایتام و فرزندان محسنین با آن مواجه هستند، اظهار کرد: در حال حاضر هفت هزار فرزند محسنین و پنج هزار یتیم تحت پوشش کمیته امداد استان هستند.
وی تعداد حامیان ایتام و فرزندان محسنین استان را در حال حاضر ۲۸ هزار نیکوکار عنوان و تصریح کرد: طی ماه رمضان امسال سه هزار و ۲۵۵ نیکوکار حمایت یکهزار و ۸۰۰ یتیم و یکهزار و ۵۰۰ فرزند محسنین را برعهده گرفتند اما دو هزار نفر از فرزندان محسنین همچنان حامی ندارند.
محمدی خاطرنشان کرد: کمک ها به صورت نقدی و غیر نقدی واریز می شود و در صورتی که خیرانی تمایل به حمایت از فرزندان محسنین و ایتام استان را دارند ، می توانند حداقل با پرداخت ماهیانه ۳۰ هزار تومان در این امر خیر شرکت کنند.
وی در ادامه از پهن کردن یکصد سفره افطاری در استان از سوی کمیته امداد با مشارکت خیران برای اطعام نیازمندان در ماه مبارک رمضان خبر داد و گفت: همچنین یکهزار و ۳۵۰ پرس غذای گرم و یکهزار و ۵۰۰ سبد غذایی بین خانواده های نیازمندان توزیع شد.
وی اجرای ۱۷۴ طرح مصداق الجنه و برگزاری برنامه شوق دیدار یکهزار نفر حامیان با ایتام را از دیگر برنامه های کمیته امداد استان در ماه مبارک خبر داد.
مدیرکل کمیته امداد گیلان با اشاره به قرار گرفتن در آستانه عید فطر تصریح کرد: مردم می توانند زکات فطریه خود را از طریق پایگاه های کمیته امداد و مساجد در سراسر استان در اختیار نیازمندان قرار دهند.
۱۰۳ هزار خانوار تحت پوشش کمیته امداد گیلان قرار دارند

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر