تیر ۲۵, ۱۳۹۷ کد خبر : 11491 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبراول سیاسی عکس گزارش ویژه گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

باران میهمان گیلانی‌ها می‌شود

باران میهمان گیلانی‌ها می‌شود

سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی گیلان، گفت: طی ۷۲ ساعت آینده شاهد کاهش ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا خواهیم بود . مازیار غلامی در گفت‌و‌گو با 

سرپرست اداره پیش‌بینی و هشدار سریع هواشناسی گیلان، گفت: طی ۷۲ ساعت آینده شاهد کاهش ۳ تا ۶ درجه ای دمای هوا خواهیم بود .

مازیار غلامی در گفت‌و‌گو با  جاهد خبر  منطقه گیلان، گفت: تجزیه و تحلیل نقشه‌های هواشناسی بیانگر عبور امواج کم و بیش ناپایدار طی ۷۲ ساعت آینده از منطقه است .

وی ادامه داد: بر این اساس به تدریج از  فردا دوشنبه تا چهارشنبه شرایط برای افزایش ابر، وزش باد، رگبار باران و احتمال رعد و برق و تگرگ در مناطق مستعد به ویژه ارتفاعات و دامنه‌ها مهیا می‌شود.

غلامی خاطرنشان کرد: با توجه به ماهیت بارش‌های رگباری احتمال وقوع رگبارهای شدید موقتی در بعضی از نقاط استان به ویژه طی دوشنبه عصر و شب و همچنین سه شنبه در ارتفاعات و دامنه‌ها وجود دارد .

غلامی افزود: طی ۷۲ ساعت آینده علاوه بر شرایط رگبار باران و رعد و برق کاهش نسبی دما بین ۳ تا ۶ درجه سلسیوس مورد انتظار است و پیش‌بینی می‌شود بیشینه دمای هوا در نواحی جلگه‌ای استان گیلان بین ۲۹ تا ۳۲ درجه سیلسیوس باشد .

غلامی همچنین به گردشگران توصیه کرد؛ از استقرار در حاشیه رودخانه ها و مسیل ها خودداری کنند.

 

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر