تیر ۳۰, ۱۳۹۷ کد خبر : 11577 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
استاندار گیلان:

برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر به دنبال راهکارهای اساسی باشیم

برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر به دنبال راهکارهای اساسی باشیم

استاندار گیلان با بیان اینکه راهکار مبارزه با قاچاق مواد مخدر، سختگیری و کند کردن روند ترخیص کالا در مبادی گمرکی استان نیست، تاکید کرد: توصیه می کنم برای مبارزه

استاندار گیلان با بیان اینکه راهکار مبارزه با قاچاق مواد مخدر، سختگیری و کند کردن روند ترخیص کالا در مبادی گمرکی استان نیست، تاکید کرد: توصیه می کنم برای مبارزه با قاچاق مواد مخدر به دنبال راهکارهای اساسی باشیم.

دکتر مصطفی سالاری در این جلسه که عصر امروز در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، ضمن تاکید بر روان سازی روند ترخیص کالا در گمرکات استان، تصریح کرد: اینکه به منظور جلوگیری از قاچاق مواد مخدر، به اقتصاد استان و کشور ضربه بزنیم صحیح نیست.

وی با تاکید بر اهمیت وجود مراکز ماده ۱۶ و لزوم پیگیری در خصوص راه اندازی مراکز جدید در استان، بیان کرد: سرانه مراکز ماده ۱۶ بر اساس متوسط کشوری در نظر گرفته شود.

استاندار گیلان ضمن تاکید بر عدم گره زدن امور ورزشی به مسائل مالی، اظهار کرد: باید به دور از هزینه کردهای گزاف و برآوردهای مالی سنگین، با استفاده از فضاهای ورزشی موجود در شهرها و‌ بویژه روستاهای استان، امر ورزش را در بین مردم نهادینه کنیم.

دکتر سالاری در پایان سخنانش اظهار داشت: با وجود اعتبارات کمی که به منظور توسعه ‌‌و تجهیز زندان ها تخصیص داده می شود، تلاش می کنیم تا جایی که مقدور است نیاز های این حوزه برطرف گردد.

شهردار رشت در مراسم افتتاح تئاتر دائمی خیابانی رشت مطرح کرد؛

رشت شهر اولین ها باقی خواهد ماند،برگزاری با کیفیت مطلوب تئاتر دائمی خیابانی رشت

شهردار رشت در مراسم افتتاح تئاتر دائمی خیابانی رشت مطرح کرد؛ رشت شهر اولین ها باقی خواهد ماند/ برگزاری با کیفیت مطلوب تئاتر دائمی خیابانی رشت          مراسم افتتاح تئاتر دائمی خیابانی شهر رشت برای نخستین بار در کشور در روز چهارشنبه ۲۷ تیرماه در پیاده راه فرهنگی برگزار شد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر