تیر ۲۵, ۱۳۹۷ کد خبر : 11469 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل تصاویر خبری عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

دبیرخانه آتش نشانی های شرق گیلان در لاهیجان تشکیل می شود

دبیرخانه آتش نشانی های شرق گیلان در لاهیجان تشکیل می شود

شهردار لاهیجان گفت: دبیرخانه هماهنگی آتش نشانی های شرق استان گیلان برای آموزش و تجهیز آتش نشانی ها ، در لاهیجان تشکیل می شود. به گزارش خبرنگار جاهد خبر مسعود

شهردار لاهیجان گفت: دبیرخانه هماهنگی آتش نشانی های شرق استان گیلان برای آموزش و تجهیز آتش نشانی ها ، در لاهیجان تشکیل می شود.

به گزارش خبرنگار جاهد خبر مسعود کاظمی عصر یکشنبه در جلسه هم اندیشی آتش نشانی های شرق گیلان افزود: با تشکیل این دبیرخانه هماهنگی لازم در زمینه آموزش و تجهیز آتش نشانی ها و ارائه خدمات مطلوب تر به شهروندان در شهرستان های شرق گیلان انجام خواهد شد.
وی اظهار داشت: هدف از برگزاری این جلسه هم اندیشی ، همکاری و تفاهم آتش نشانان برای مقابله با حوادث احتمالی در منطقه و گسترش خدمات است.
به گفته کاظمی ، نگاه ما در بحران ها نباید نگاهی شهری و محدود باشد بلکه باید در حوادث و آتش سوزی ها به صورت منطقه ای نگاه کنیم و این همکار ها به گونه ای باشد که مردم آن را حس کنند و آتش نشانان شهرهای مختلف تجهیزات و امکانات خود را در اختیار یکدیگر قرار دهند.
شهردار لاهیجان خاطرنشان کرد: برای حمایت و تجهیز آتش نشانی های استان تلاش خود را در اجلاس شهرداران استان انجام می دهیم تا بر سطح ارتقای آموزش و تجهیزات آتش نشانان این مناطق افزوده شود.
در این جلسه همچنین محمود حسنی دیلمی مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی لاهیجان نیز اظهار داشت: شهرداری لاهیجان از جمله شهرداری های پیگیر استان است که دغدغه توسعه آتش نشانی دارد و امیدواریم با برگزاری جلسات هم اندیشی، شاهد توسعه همکاری و افزایش امکانات آتش نشانی های شرق گیلان باشیم.
جلسه هم اندیشی و تنظیم همکاری های مستمر آتش نشانی های شهرهای شرق گیلان به میزبانی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری لاهیجان برگزار شد و در این جلسه مسئولان آتش نشانی های شرق گیلان به بیان مشکلات خود پرداختند.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر