تیر ۲۵, ۱۳۹۷ کد خبر : 11484 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
باحضور مسئولان؛

مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی گیلان معارفه شد

مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی گیلان معارفه شد

منصور انصاری» طی مراسمی با جضور مسئولان کشوری و استانی به عنوان مدیرکل جدید تعزیزات حکومتی گیلان معارفه شد. ظهر دوشنبه با حضور مسئولان کشوری و استانی مراسم تودیع و

منصور انصاری» طی مراسمی با جضور مسئولان کشوری و استانی به عنوان مدیرکل جدید تعزیزات حکومتی گیلان معارفه شد.

ظهر دوشنبه با حضور مسئولان کشوری و استانی مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید تعزیرات حکومتی استان گیلان برگزار شد.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه استان گیلان به عنوان یکی از استان های دارای مرز زمینی و دریایی محسوب می شود، اظهار کرد: خوشبختانه با توجه به این شرایط اقلیمی استان گیلان پدیده قاچاق به صورت محسوس وجود ندارد.

مصطفی سالاری در ادامه کنترل و نظارت بر بازار را مهم ترین دغدغه این استان دانست و گفت: البته در سال های اخیر در این استان نظارت و پیگیری های مطلوبی در راستای ایجاد ثبات در بازار انجام شده است.

رشد ۹۷ درصدی نظارت های مشترک در سال جاری

معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان تعزیرات حکومتی نیز در ادامه این جلسه اظهار کرد: در راستای اجرای منویات مقام معظم رهبری اقدامات نظارتی مشترک این سازمان با سایر دستگاه در سال جاری افزایش یافت.

مهدی صابری در ادامه افزود: در سال جاری ۹ هزار و ۷۰۲ مورد نظارت مشترک انجام شده که این رقم در مقایسه با سال گذشته از رشد ۹۷ درصدی برخوردار است.

وی  با بیان اینکه در حال حاضر سه هزار نفر در سازمان تعزیرات فعالیت دارند، گفت: از این تعداد ۶۵۰ نفر به عنوان روسای شعب است.

به گفته این مسئول بیش از ۵۰ درصد ساختار سازمان بلاتصدی و فاقد نیرو است که سعی بر رفع نواقص و افزایش تاثیرگذاری سازمان با اقدامات راهبردی و زیربنایی هستیم.

در پایان ضمن تشکر و قدردانی از زحمات و تلاش های هشت ساله رضا قشلاقی مدیرکل سابق تعزیرات حکومتی گیلان، منصور انصاری به عنوان مدیرکل جدید این سازمان در استان گیلان معرفی شد.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر