تیر ۳۰, ۱۳۹۷ کد خبر : 11580 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
امام جمعه رشت:

کشور بزودی شاهد تحول اقتصادی مطلوبی خواهد بود

کشور بزودی شاهد تحول اقتصادی مطلوبی خواهد بود

رشت – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت بیان کرد: بزودی ایران اسلامی شاهد تحول اقتصادی مطلوبی خواهد بود و عملکرد آن در اختیار

رشت – ایرنا – نماینده ولی فقیه در استان گیلان و امام جمعه رشت بیان کرد: بزودی ایران اسلامی شاهد تحول اقتصادی مطلوبی خواهد بود و عملکرد آن در اختیار مردم قرار می گیرد.

به گزارش خبرنگار جاهد خبر  آیت الله رسول فلاحتی در خطبه های آئین عبادی – سیاسی نماز جمعه این هفته رشت افزود: اروپایی ها گمان بردند که می توانند کشور را به بن بست برسانند، اما تیر آنها به سنگ خورد و به سوی خودشان برگشت؛ غافل از اینکه دنیایی وسیع پیش روی ایران اسلامی قرار دارد.
وی اظهار کرد: سفر اخیر فرستاده مقام معظم رهبری به روسیه دستاوردهای مطلوبی به همراه داشته و بزودی شاهد تحولات اقتصادی همچون ایجاد نیروگاه های جدید و ترانزیت های برجسته در ارتباط با کشورهای همسایه خواهیم بود .
امام جمعه رشت ادامه داد: کشور امروز از سیطره دلار و یورو خارج شده و با روبل و ریال کار می کند و با رهبری داهیانه مقام معظم رهبری در آینده ای نه چندان دور شاهد تحولات مطلوبی می شویم.
نماینده ولی فقیه در گیلان در بخش دیگری از سخنانش ، ضمن گرامیداشت دهه کرامت و تبریک ولادت امام رضا (ع) گفت: آنچه راهگشای جامعه در زندگی امروز است، بهره جویی از دین ، سنت و قرآن کریم است که دستاوردهای جامعه شناسان نیز آن را به اثبات رسانده است.
آیت الله فلاحتی اضافه کرد: تحقیقات نشان داده آسیب ها و معضلات اجتماعی از سوی کسانی سر می زند که یا در خانواده ای پرورش یافته اند که دین و معنویت در آن اندک بوده و یا اصلاً نبوده است.
وی همچنین به در پیش بودن ایام حج و یادآوری فاجعه منا اشاره و تصریح کرد: مردم ایران اسلامی هرگز آن فاجعه را که تعداد زیادی از هموطنانمان به شهادت رسیدند، فراموش نکرده و نخواهد کرد.

 

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر