مرداد ۲۳, ۱۳۹۷ کد خبر : 12315 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر سیاسی عکس گزارش ویژه گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
مدیرکل رفاه اجتماعی گیلان

رسانه‌ها برای بهبود شرایط معیشتی مردم، به دولت کمک کنند

رسانه‌ها برای بهبود شرایط معیشتی مردم، به دولت کمک کنند

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گیلان با بیان اینکه توسعه به دور از گرایش‌های سیاسی میسر است، گفت: رسانه ها برای بهبود شرایط معیشتی مردم، به دولت و خدمتگزاران خود کمک کرده و با آنان همراهی کنند.

به گزارش  جاهد خبر عباس علیزاده روز سه شنبه در نشستی از اصحاب رسانه استان در رشت اظهار داشت: اهتمام داریم تا از این مسیر پر تلاطم کشور که در حال گذر است، به سلامت عبور کنیم و شرایطی را برای مردم فراهم سازیم که دشواری های معیشتی، با کمک و همراهی رسانه ها گشوده شود.
وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهید محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی افزود: این شهید بزرگوار با شهادتش این پیام را داد که اطلاع داشتن و آگاهی در همه عرصه ها از جمله حوزه ها حق مسلم مردم است .
علیزاده با بیان اینکه خبرنگاران چشم ، گوش و دست مدیران اجرایی هستند، گفت: توسعه و پیشرفت در جامعه میسر نخواهد بود مگر اینکه ارتباط نزدیک بین مدیران و مردم فراهم شود.
وی با اشاره به نقش الگوآفرینی رسانه ها گفت: رسانه ها باید به عنوان چشم و گوش مدیران اجرایی در کنار آنان قرار گیرند و موضوعات را به دور از هرگونه حب و بغض سیاسی، منتقل کنند.
علیزاده نقد را لازمه اصلاح جامعه دانست و گفت: نقدهای سازنده و منصفانه شما را با جان و دل خریداریم؛ چرا که اگر نقد نباشد، امکان ایجاد انحراف وجود دارد.
وی در خاتمه سخنانش اضافه کرد: اگر کم کاری هایی صورت گرفت؛ امیدوارم با نگاه خیرخواهانه و پیشنهادهای سازنده ای که رسانه ها از مردم دریافت می کنند و به مدیران اجرایی انتقال می دهند، بتوانیم راهگشای امور باشیم.
هفدهم مردادماه سال ۱۳۷۷ محمود صارمی خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی حین انجام وظیفه اطلاع رسانی در مزار شریف افغانستان به دست گروهک تروریستی طالبان به شهادت رسید که به همین مناسبت این روز از سوی شورای فرهنگ عمومی ‘ روز خبرنگار ‘ نامگذاری شد.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر