مرداد ۱, ۱۳۹۷ کد خبر : 11586 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبرهای مهم سیاسی عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

۸۰۰ نفر از خدمات هلال احمر در مناطق محروم گیلان بهره بردند

۸۰۰ نفر از خدمات هلال احمر در مناطق محروم گیلان بهره بردند

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: طی یک ماه گذشته ۸۰۰ نفر در مناطق کم برخوردار استان از خدمات حمایتی و انساندوستانه این جمعیت بهره مند شدند. مهدی ولی پور روز

مدیرعامل هلال احمر گیلان گفت: طی یک ماه گذشته ۸۰۰ نفر در مناطق کم برخوردار استان از خدمات حمایتی و انساندوستانه این جمعیت بهره مند شدند.

مهدی ولی پور روز دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار جاهد خبر ، افزود: معاونت داوطلبان جمعیت هلال احمر گیلان همگام با سراسر کشور همه ساله طرح هایی را برای کمک به افراد کم برخوردار و گسترش آموزش از طریق افتتاح خانه های هلال اقدام می کند که تیر ماه امسال با مشارکت داوطلبان و اعضای هلال احمر خدمات حمایتی شامل خدمات درمانی و دارویی ، مشاوره ای و معیشتی در مناطق محروم انجام گرفت.
وی بیان داشت: کمک های بشر دوستانه نیز شامل اهدای سبد کالا، ویزیت رایگان ، برپایی چادرهای سلامت ، اجرای یک روز کار داوطلبی، اردوی فرهنگی و برگزاری نمایشگاه نه به اعتیاد، برگزاری دوره های آموزشی امداد و کمک های اولیه به بهره وران ارایه شد.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به فعالیت ۱۲۱ خانه هلال در سراسر استان تصریح کرد: اعضا و داوطلبان معاونت داوطلبان در چهار گروه حمایت ، مشارکت ، هدایت و مهارت با هلال احمر همکاری می کنند.
وی اظهار داشت: ساماندهی و آموزش داوطلبان، ارائه آموزش های عمومی به مردم با هدف ایجاد آمادگی در زمان وقوع حوادث احتمالی و مبارزه با آسیب های اجتماعی از اهداف فعالیت و راه اندازی خانه های هلال است.
بر اساس آخرین آمار جمعیت هلال احمر گیلان دارای بیش از هفت هزار داوطلب و عضو است که در چهار گروه هدایت، حمایت، مشارکت و مهارت با هلال احمر همکاری می کنند.

 

 

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر