شهریور ۲۸, ۱۳۹۷ کد خبر : 13844 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان:

رانندگان مراقب حضور هیات های عزاداری در راه ها باشند

رانندگان مراقب حضور هیات های عزاداری در راه ها باشند

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به اینکه امشب اوج عزاداری و حرکت دسته های سوگوار حسینی است، از رانندگان خواست هنگام تردد در محورهای استان بویژه فرعی و روستایی، مراقب حضور هیات ها و دسته های عزاداری باشند.

سرهنگ حسین محمدپور عصر چهارشنبه در گفت و گو با جاهد خبر  افزود: رانندگانی که شبانه از محورهای استان بویژه محورهای روستایی و فرعی تردد می کنند، بایستی بیش از پیش احتیاط کنند چراکه ممکن است روشنایی کافی در بسیاری از این جاده ها وجود نداشته باشد و از سوی دیگر امکان حضور و تردد هیات های عزاداری در همان راه ها هست.
وی با تاکید بر ضرورت رعایت کامل قوانین راهنمایی و رانندگی، رعایت سرعت مطمئنه و توجه به جلو خاطرنشان کرد: رانندگان هنگام مصرف داروهای خواب آور و یا خواب آلودگی، از رانندگی کردن بپرهیزند.
سرهنگ محمدپور به ترافیک محورهای استان نیز اشاره و اضافه کرد: در حال حاضر ترافیک در محورهای استان عادی و روان است ضمن اینکه خوشبختانه تصادف منجر به فوت هم در استان نداشته ایم.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر