شهریور ۶, ۱۳۹۷ کد خبر : 12800 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس فرهنگی گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
رئیس کل دادگستری گیلان:

فضای مجازی بنیان خانواده را هدف گرفته است

فضای مجازی بنیان خانواده را هدف گرفته است

رئیس کل دادگستری گیلان با بیان اینکه مشاوره قبل از ازدواج در آسیب‌شناسی زندگی مشترک مهم است، تصریح کرد: بخشی از پرونده‌های خانوادگی مربوط به القائات فضای مجازی بوده که به طور خزنده و بسیار عمیق بنیان خانواده را هدف رفته است.

 

منطقه گیلان، احمد سیاوش‌پور در نشست هیأت اندیشه‌ورز بسیج حقوقدانان استان که با حضور نماینده ولی فقیه در گیلان برگزار شد به مسئولیت‌پذیری بسیج در عرصه‌های مختلف اشاره کرد و گفت: ورود به بخشی از مشکلات جامعه و برطرف کردن آن از رویکردهای بسیج حقوقدانان است .

سیاوش‌پور، یکی از مشکلات جامعه را عدم آگاهی از مسائل حقوقی عنوان کرد و افزود: امر مذکور در اقشار مختلف مشاهده می‌شود و انتقال مسائل حقوقی به جامعه را پیگیری می‌کنیم .

وی با بیان اینکه مشاوره قبل از ازدواج در آسیب‌شناسی زندگی مشترک مهم است، تصریح کرد: بخشی از پرونده‌های خانوادگی مربوط به القائات فضای مجازی بوده که به طور خزنده و بسیار عمیق بنیان خانواده را هدف گرفته است .

این مسؤول، راهکار مقابله با القائات فضای مجازی را آگاهی‌رسانی دانست و بیان کرد: نیاز است اجماعی برای مقابله با آسیب‌های اجتماعی ایجاد شود .

راه‌اندازی ۶ کانون بسیج حقوقدانان در گیلان

رئیس بسیج حقوقدانان گیلان نیز در دیدار مذکور با اشاره به اینکه هیأت اندیشه‌ورز حقوقدانان در راستای رهنمودهای مقام معظم رهبری تشکیل شده است اظهار کرد: سال ۸۹ اقشار مختلف بسیج در استان راه‌اندازی شده است .

سعید بابایی از کسب رتبه نخست بسیج حقوقدانان گیلان در سال ۹۶ در کشور خبر داد و افزود: ارائه مشاوره‌های حقوقی به مردم در نقاط مختلف استان از برنامه‌های بسیج حقوقدانان گیلان است .

وی با بیان اینکه تعداد شش کانون بسیج حقوقدانان در گیلان راه‌اندازی شده است، تصریح کرد: تعداد ۱۲ دفتر بسیج حقوقدانان در شهرستان‌های مختلف تشکیل شده است.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر