مهر ۱۸, ۱۳۹۷ کد خبر : 15400 اجتماعی استان‌ها اقتصادی پربیننده ترین ها تصاویر خبری عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
به مناسبت هفته کودک؛

اجرای طرح دست‌های مهربان در هلال احمر گیلان

اجرای طرح دست‌های مهربان در هلال احمر گیلان

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: طرح دست‌های مهربان هلال احمر گیلان با شعار “آینده را باید ساخت ” به مناسبت هفته کودک در سراسر شعب در حال اجراست.

 

مهدی ولی‌پور در گفت‌و‌گو با جاهد خبر  منطقه گیلان از اجرای طرح دست‌های مهربان در هلال احمر گیلان خبر داد و گفت: در این طرح کودکان اسباب بازی، کتاب و کارهای دستی خود را به چادرهای مستقر شده توسط هلال احمر در میادین اصلی هر شهر هدیه می کنند تا از طریق کاروان های نیکوکاری جمعیت هلال احمر در مناطق کم برخوردار بین کودکان توزیع شود.

وی با تاکید بر نهادینه‌سازی فرهنگ کتابخوانی و آموزش در سنین کودکی اظهار کرد: این طرح با هدف ترویج مهربانی بین کودکان و آشنایی آنان با کمک به همنوع از طریق اهدای اسباب بازی و کتاب است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان گفت: جمعیت هلال احمر استان در حال حاضر دارای ۱۲۰ کانون غنچه های هلال است که مربیان هلال احمر در مناسبتهای مختلف آموزشهای لازم را به صورت چهره به چهره و در حد نیاز به کودکان ارایه می کنند.

وی خاطرنشان کرد: برنامه‌های متعددی از ۱۴ لغایت ۲۰ مهرماه در سراسر شعب در حال اجراست که از جمله جمع آوری اسباب بازی، کتاب و کاردستی در ۵ مهدکودک، اهدای گل توسط غنچه های هلال به مناسبت هفته نیروی انتظامی به پلیس، دیدار غنچه های هلال با مدیرعامل و مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان، حضور غنچه های هلال در برنامه جشن ملی کودک، پویش نذر آب، شبکه باران و کانون پرورش فکری است.

 

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر