مهر ۶, ۱۳۹۷ کد خبر : 14094 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر عکس عناوین کل اخبار فرهنگی گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
ضرغامی در گیلان:

دشمن پایه‌های دینی و ارزشی مردم را هدف قرار داده است

دشمن پایه‌های دینی و ارزشی مردم را هدف قرار داده است

عزت‌الله ضرغامی در یادواره شهدای روستای قاسم‌آباد سفلی در مسجد شهدای این روستا با اشاره اینکه حضور معنوی مردم در مجالس شهدا نشانگر ارادت ویژه مردم به جایگاه رفیع شهادت است اظهار داشت: دعا‌های جمعی همواره از سوی پروردگار استجابت می‌شود.

عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه حضور جوانان در فضای مجازی گسترده است و این حضور آنها را با خطرات زیادی مواجه می‌کند گفت: دشمن پایه‌های دینی و ارزشی مردم را مورد هدف گرفته و این امر باید از سوی مردم مورد توجه باشد.

ضرغامی با تاکید بر اینکه دشمنان از طریق فضای مجازی در تلاشند تا ضربات مهلکی را به باورهای مردم وارد کنند خاطرنشان کرد: فضای مجازی در شرایط کنونی تاثیرات گسترده‌ای بر زندگی جامعه امروز و جوانان گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه جنگ تمام‌ عیار دنیای استکبار در شرایط کنونی با جمهوری اسلامی در حوزه سایبری  و فضای مجازی است اقزود: اگر کاربران که عمده آنان را جوانان تشکیل می‌دهند از این فضا اطلاعات کافی نداشته باشند در این فضا به نابودی کشیده می‌شوند.

عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه فضای مجازی در جامعه امروز موجب تغییر سبک زندگی مردم شده است اعلام کرد دشمنان با تبلیغات مسموم علیه نظام جمهوری اسلامی در فضای مجازی به‌گونه‌ای اقدام می‌کنند تا همه چیز زیر سوال برود.

ضرغامی با تاکید بر اینکه دشمنان از مشکلات استفاده می‌کنند تا نظام را ناکارآمد جلوه دهد خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند که اگر نواقص و  اشکالاتی در شرایط کنونی جامعه وجود دارد هیچ‌گونه ارتباطی با حقانیت انقلاب و خون شهدا ندارد.

وی با اشاره به اینکه دشمنان با فضای مجازی قتلگاهی برای جوانان ایجاد کردند و با نشانه گرفتن ارزش‌ها و اعتقادات مردم افکار عمومی را تحت الشعاع تاثیرات منفی خود قرار دادند گفت: استفاده از فضای مجازی برای یک جامعه زنده ضرورت دارد.

عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه  نظام و حاکمیت مانعی برای استفاده از فضای مجازی در جامعه نمی‌بیند اما استفاده از این بستر نیازمند بالا بردن سطح آگاهی‌ است افزود: شهدا ستارگان هدایت بشریت بوده و دشمن از آنها هراس دارد.

ضرغامی شهادت را اوج هنرنمایی و بندگی خواند و با تاکید بر اینکه این ستارگان درخشان مسیر راه رسیدن به سعادت را روشن می‌کنند گفت: برای رسیدن به سعادتی پایدار باید خود را به این ستارگان درخشان وصل کرده و ادامه‌دهنده راه آنها باشیم تا راه را گم نکنیم.

وی با اشاره به اینکه مقاومت، ایستادگی و ایثار رزمندگان اسلام در دوران هشت سال دفاع مقدس حماسه‌ای ماندگار در تاریخ جهان اسلام است افزود: در دوران جنگ‌ تحمیلی تمامی دنیا و ابرقدرت‌های شرق و غرب با رژیم بعث عراق همراه شده بودند.

عضو شورای عالی فضای مجازی با بیان اینکه دشمنان در جریان این جنگ قصد نابودی انقلاب اسلامی را داشتند گفت: رزمندگان ما در دوران دفاع مقدس با قدرت در مقابل تمام ابرقدرت‌ها ایستادگی کرده و جان شیرین خود را در راه حفظ انقلاب فدا کردند.

وی با اعلام اینکه تهدیدات ترامپ و فشارهای اقتصادی توطئه‌ای دیگر از سوی دشمنان برای تضعیف کردن نظام و انقلاب است افزود: مقاومت ملت ایران در دوران دفاع مقدس و خون شهدا موجب شد تا  رئیس‌جمهور آمریکا بفهمد به عواقب اقدام علیه ایران پی ببرد.

عضو شورای عالی فضای مجازی با اشاره به اینکه ملت ایران اسلامی مردم روز‌های سخت هستند و همواره در تمامی دوران پای نظام و انقلاب ایستادند اظهار داشت: ملت ایران با وحدت، یکپارچگی، ایستادگی و مقاومت همواره از سختی‌ها عبور می‌کنند.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر