مهر ۱۸, ۱۳۹۷ کد خبر : 15403 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
فرمانده نیروی انتظامی گیلان :

فهیم بودن مردم ایجاد حفظ امنیت می شود

فهیم بودن مردم ایجاد حفظ امنیت می شود

وجود فرهنگ غنی در گیلان و برخورداری استان از مردمی قانونمدار و فهیم، همواره نیروی انتظامی را در ایجاد و حفظ امنیت جامعه کمک کرده است.

 

مطلب فوق سردار اسحاقی فرمانده انتظامی گیلان گفت و افزود: شعار هفته نیروی انتظامی با عنوان «پلیس مقتدر – امین مردم» گفت: اجرای تدابیر و منویات مقام معظم رهبری و رفع نگرانی و دغدغه‌های مردم، در صدر ماموریت‌های پلیس استان قرار دارد.

سردار اسحاقی گفت: عملکرد خوب نیروی انتظامی استان موجب کاهش ۱۳ درصدی انتقادات و شکایات و افزایش ۸ درصدی قدردانی‌های مردم از این نیرو شده است.

مصطفی سالاری صبح دیروز در صبحگاه مشترک نیروهای نظامی و انتظامی با تبریک هفته ناجا، اظهار کرد: امنیت لازمه هر فعالیتی است و توسعه بدون امنیت محقق نمی‌شود.

استاندار گیلان ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت و زحمت کارکنان نیروی انتظامی، افزود: نیروی انتظامی نقش موثری در توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه دارد که با نظم و انضباط محقق می‌شود.

وی دقت و سرعت را در اجرای مأموریت‌های پلیس موثر دانست و گفت: دقت، سرعت، امانتداری و عدالت باعث افزایش محبوبیت پلیس و رضایتمندی مردم ‌می‌شود.

در ادامه سردار سرتیپ دوم پاسدار محمدرضا اسحاقی، نیز در ابتدای این دیدار با ارائه گزارش عملکرد ۶ ماهه فرماندهی انتظامی گیلان در سالجاری گفت: امروز اعتماد مردم به پلیس، بزرگ‌ترین پشتوانه نیروی انتظامی است.

گفتنی است؛ اجرای رژه، تقدیر از خانواده شهید مجتبی ستوده از شهدای نیروی انتظامی، جانباز فرامرز امینی و آزاده کامل صدق شاکری، اعطای درجه و قدردانی از جمعی از ماموران پلیس نمونه از جمله برنامه‌های صبحگاه مشترک نیروی انتظامی گیلان بود.

 

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر