مهر ۱۵, ۱۳۹۷ کد خبر : 15291 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل تصاویر خبری خبر خبرهای مهم سیاسی عکس عناوین کل اخبار گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

همه امکانات برای مقابله با سیلاب به کار گرفته شود

همه امکانات برای مقابله با سیلاب به کار گرفته شود

اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری در گفت و گوی تلفنی با استاندار گیلان، بر ضرورت به کار گیری همه امکانات برای مقابله با سیلاب تاکید کرد.

 

جهانگیری در این گفت و گوی تلفنی، بر بسیج همگانی و بکارگیری همه امکانات و نیرو‌های ستاد مدیریت بحران در استان‌های مازندران و گیلان به منظور کمک‌رسانی و جلوگیری از بروز خسارت به زیرساخت‌ها و شبکه خدمات شهری تاکید کرد.
وی ضمن اطلاع از آخرین وضعیت خسارات ناشی از بارش شدید باران و وقوع سیل در این دو استان، خواستار آماده‌باش کامل نیروهای امدادی جهت رسیدگی فوری و امدادرسانی به مصدومین و خسارت دیدگان شد.
معاون اول رئیس جمهوری در ادامه این گفت و گوی تلفنی همچنین ضمن ابراز همدردی با خانواده جانباختگان، مصدومین و خسارت‌دیدگان، از استاندار و سایر مدیران استان های مازندران و گیلان خواست با بکارگیری تمام ظرفیت‌های استان و نیز استان‌های همجوار، هرچه سریعتر اقدامات لازم را در جهت رفع آبگرفتگی معابر و مدیریت اوضاع تا زمان بازگشت شرایط به حالت عادی انجام دهند.
بارش باران از بعدازظهر دیروز (جمعه) در برخی نقاط و در بعضی ساعت ها به قدری شدید بود که موجب ابگرفتگی در شهرها و جاری شدن سیلاب شد. وقوع سیلاب خسارت هایی را به تاسیسات زیر بنایی استان وارد کرده و تا کنون موجب تخریب چندین دستگاه پل، بسته شدن برخی راه های فرعی و بروز مشکلاتی برای مردم شده است.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر