آبان ۱۷, ۱۳۹۷ کد خبر : 16452 استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها تصاویر خبری خبر سیاسی عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی

بارش باران موجب ریزش کوه در مسیر فومن – ماسوله شد

بارش باران موجب ریزش کوه در مسیر فومن – ماسوله شد

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده ای گیلان گفت: بارش شدید باران موجب ریزش کوه همراه با آمدن گل و لای در مسیر فومن – ماسوله شده است.

 

محمدرضا نازک کار روز چهارشنبه در گفت و گو با جاهد خبر افزود: با تلاش بی وقفه راهداران در این مسیر در حال حاضر راه باز است و آنها همچنان به باز نگه داشتن تمامی مسیرها در استان اهتمام دارند.
وی با اشاره به اینکه بارش شدید باران موجب بالاآمدن رودخانه ها شد، اظهار کرد: بالاآمدن آب رودخانه ها در پل بدآب در مسیر امام زاده ابراهیم و چوب بر، موجب آبگرفتگی روی پل آب نما و مسدود شدن آن به صورت موقت شده است.
وی اضافه کرد: در حال حاضر نیروهای راهداری با استفاده از بیل مکانیکی می کوشند با بازکردن دهانه پل به سریعتر فروکش کردن اب بر روی این پل کمک کنند که تا چندین ساعت آینده این مسیرباز خواهد شد.
نازک کار در ادامه با اشاره به بارش برف در مناطق کوهستانی اسالم و پونل به سمت خلخال و بخش هایی از اشکورات رودسر تاکید کرد: رانندگان برای تردد از مناطق کوهستانی تجهیزات زمستانی و ایمنی همچون زنجیر چرخ ، غذای خشک و لباس گرم همراه داشته باشند.
۴۷۰ راهدار با ۲۴۵ دستگاه ماشین آلات سبک ، نیمه سنگین و سنگین در راه های استان بمنظور رفع احتمالی مشکلات مستقر هستند

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر