آبان ۱۷, ۱۳۹۷ کد خبر : 16470 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها سیاسی عکس گفتگو گیلان نسخه چاپی نسخه چاپی
فرمانده سپاه گیلان:

پرچم انقلاب را در قلب مستضعفان جهان برافراشته می‌کنیم

پرچم انقلاب را در قلب مستضعفان جهان برافراشته می‌کنیم

فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: نیروهای مسلح با تبعیت از ولایت پرچم نظام اسلامی را در قلب سرزمین مستضعفان جهان نصب می‌کنند.

سردار پاسدار محمد عبدالله‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار جاهد خبر  ضمن عرض تسلیت به مناسبت این ایام اظهار داشت: امروز همه مسلمانان در سوگ پیامبراکرم(ص) که اشرف مخلوقات بود عزادار هستند

وی با تاکید بر لزوم الگو‌برداری از سیره امام حسن مجتبی(ع) در راستای احیای دین اسلام گفت: با الگوگیری از سیره این امام والامقام باید در مواقعی که لازم است برای حفظ اسلام صلح کنیم و در مواقع لازم همانند امام حسین(ع) قیام کنیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اعلام اینکه باید برای انجام تمام امور، دستورات اسلام را در نظر بگیریم خاطرنشان کرد: مبنای انجام تمام اقدامات ما باید رعایت قوانین دین مبین اسلام و آموزه‌های پیامبراکرم(ص) باشد.

سردار عبدالله‌پور با تاکید بر اینکه امروز نیروهای مسلح تابع ولایت فقیه هستند عنوان داشت: همه نیروهای مسلح با تبعیت از ولایت، پرچم اسلام را در قلل مرتفع جهان به اهتزاز در می‌آوردند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به جایگاه امروز جمهوری اسلامی در جهان و عزتمندی نظام اسلامی خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح با تبعیت از ولایت پرچم نظام اسلامی را در قلب مستضعفان جهان نصب می‌کنند.

 

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر