بهمن ۲۱, ۱۳۹۷ کد خبر : 23420 اجتماعی استان‌ها اقتصادی بین‌الملل پربیننده ترین ها خبر خبرهای مهم سیاسی نسخه چاپی نسخه چاپی

تاکید مراجع تقلید بر حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

تاکید مراجع تقلید بر حضور حماسی مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن

مراجع عظام تقلید و علمای قم بر حضور گسترده و باشکوه آحاد مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تاکید و بیان کردند: ملت دراین روز به ندای امام راحل و رهبری معظم انقلاب اسلامی لبیک خواهند گفت.

مراجع عظام تقلید و علمای قم اظهار داشتند: دشمنان اساس نظام را هدف گرفته‌اند، به همین دلیل باید در این شرایط حساس کنونی همه در صحنه حضور داشته باشند و در برابر توطئه آنها ایستادگی کنند.

حضور در راهپیمایی وظیفه الهی، اجتماعی و وجدانی

آیت الله «ناصر مکارم‌شیرازی» با اشاره به این که حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، وظیفه‌ای الهی، اجتماعی و وجدانی است گفت: همه برای ناکام گذاشتن دشمن در این راهپیمایی، حضوری گسترده و باشکوه داشته باشند.

این مرجع تقلید اظهار کرد: دشمن میزان حضور مردم در راهپیمایی امسال را نشان‌دهنده میزان اثرگذاری فشارها و تحریم‌های خود می‌داند، به همین دلیل شرکت گسترده مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن سبب ناکامی دشمن در محاسبات خود علیه ملت ایران می‌شود.

ملت به ندای امام راحل و رهبری معظم لبیک خواهد گفت

آیت الله «حسین نوری‌همدانی» از دیگر مراجع تقلید با دعوت از مردم برای شرکت باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن اظهار داشت که ملت دراین روز به ندای امام راحل و رهبر معظم انقلاب اسلامی لبیک خواهد گفت.

این مرجع تقلید با بیان این که مردم ایران با قدم‌های استوار در راهپیمایی ۲۲ بهمن گام برخواهند داشت، ابراز کرد: ملت ایران دشمنان را بهتر شناخته و در برابر آنان با استقامت کامل ایستاده است، از این‌رو راهپیمایی ۲۲ بهمن پرشورتر و پر خروش‌تر از سالهای گذشته انجام خواهد گرفت.

انقلاب کشور را از استعمار بدخیم خارجی تطهیر کرد

آیت الله «عبدالله جوادی‌آملی» از دیگر مراجع عظام تقلید با تاکید بر اینکه انقلاب کشور را از استعمار بدخیم خارجی تطهیر کرد، از همه آحاد ملت خواست که تا در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.

وی دهه مبارک فجر را دهه تطهیر کشور از استعمار خارجی دانست و افزود: ایران پیش از انقلاب کشوری استعمارزده و غارت شده بود و این استعمار که نوعی نجاست بود با خون شهدا تطهیر شد و ما در دهه فجر مدیون این تطهیر هستیم.

این مرجع تقلید با تاکید بر اینکه جمهوری اسلامی حرف‌های جدید برای دنیا دارد گفت: جهان تشنه حرف‌های جدید جمهوری اسلامی است؛ به گونه‌ای که امروز ایران به الگویی برای آزادی‌خواهان جهان تبدیل شده است.

مردم با وجود مشکلات دست از انقلاب خود برنمی‌دارند

آیت الله سید «محمدعلی علوی‌گرگانی» از دیگر مراجع تقلید نیز با صدور بیانیه‌ای از آحاد ملت متدین و انقلابی ایران اسلامی خواست که حضوری باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن داشته باشند.

در این بیانیه آمده است: مردم ایران در ۲۲ بهمن با حضور آگاهانه خود به دشمنان ملت می‌فهمانند که به‌رغم برخی کاستی‌ها بر استقلال و عزت خود پافشاری خواهند کرد و با آرمان‌های امام و رهبری بیعت مجدد خواهند کرد.

مردم پاسخ یاوه‌گویی‌های دشمنان را خواهند داد

آیت الله «سید محمد سعیدی» تولیت آستان مقدس حضرت فاطمه معصومه (س) نیز بابیان اینکه دشمنان نتوانسته‌اند با توطئه‌های بسیار در عرصه جنگ سخت و نرم مردم کشورمان را خسته کنند، گفت: ملت غیور ایران اسلامی با حضور باشکوه در راهپیمایی ۲۲ بهمن، پاسخی قاطع و کوبنده به توطئه‌ها و یاوه‌گویی‌های اخیر آنها خواهند داد.

وی افزود: مردم پیشتاز قم با همه توان برای انجام عمل صالح سیاسی و واجب عینی، حضوری پرشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن را به ثبت می‌رسانند و به بدخواهان اسلام و انقلاب و کسانی که علیه این شهر توطئه می‌کنند، این پیام را می‌دهند که قم سرزنده و با نشاط در صف اول دفاع از نظام اسلامی و رهبری ایستاده است.

لینک کوتاه :

اخبار مرتبط

نظرات

بدون نظر